کد خبر: 44457
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 17/ مارس/ 2020 - 1:59

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: قطع شدن اضافه‌کاری سرپرست پیشین شهرداری خرمشهر، باعث درگیری وی با شهردار فعلی خرمشهر شد.

خوزستان سرافراز/ محمد حیدری ، خبر درگیری که منجر به جرح شهردار خرمشهر شده است را تأیید کرد و گفت: در پی دستور رئیس شورای شهر خرمشهر در رابطه با قطع اضافه‌کاری کسانی که از شهرداری حقوق می‌گیرند ولی اکنون سرکار نیستند، شهردار خرمشهر در راستای اجرای این مصوبه شورای شهر، اضافه‌کار عزیز ساعدی سرپرست سابق شهرداری خرمشهر را قطع کرد و همین عامل به درگیری شب گذشته انجامید.
وی درخواست‌های مکرر ساعدی را برای آغاز به فعالیت پس از انتساب دارابی نیز تأیید کرد و گفت: ساعدی چندین بار برای تعیین مسئولیت خود درخواست داده است اما جوابی دریافت نکرده بود.
وی افزود: شهردار خرمشهر نیز با وجود اینکه در مقابل این درخواست برای استفاده از ظرفیت‌های ساعدی سرپرست پیشین شهرداری وعده به‌کارگیری وی را به عنوان «مشاور» داده بود اما در این مدت به این خواسته‌ها نیز بی‌توجهی کرده بود.
حیدری به روند پرونده قضائی ساعدی در پی این درگیری هم اشاره کرد و گفت: سرپرست سابق شهرداری خرمشهر هم‌اکنون در بازداشت موقت به سر می‌برد و پرونده وی به دادسرا ارسال شده و قرار است به‌زودی با قرار وثیقه آزاد شود.
وی از این اتفاق ابراز تأسف کرد و گفت: این اتفاق باعث تأسف و غیرقابل‌انتظار بود که خبر آن بسیار سریع منتشر و واکنش‌های بسیاری را در پی داشت و لازم به ذکر است که درگیری به این وسعت و بزرگی که با کلمات اغراق‌آمیز توصیف شده نیز نبوده است.
براساس همین گزارش؛ داود دارابی که به خاطر ضربه از ناحیه بینی مصدوم شده است. وی طی بیانیه‌ای خبر مرخص شدن خود را از بیمارستان داد. وی که مدتی از سمت شهرداری خرمشهر کنار گذاشته شده بود، در پی صدور حکم دیوان عدالت اداری و ابلاغ حکم از سوی دادستانی خرمشهر از دی‌ماه سال جاری بار دیگر به‌عنوان «شهردار خرمشهر» کار خود را از سر گرفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار