☑ مهندس رضا نجاتی کماکان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان شوش است

      مهندس رضا نجاتی کماکان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان شوش است

 

? درخواست تعدادی از دلسوزان شوش از دولت تدبیر و امید برای ادامه مسئولیت مهندس نجاتی در شوش.

 

? نارضایتی گسترده مردم شوش از تغییر فرماندار این شهرستان به مدیران رده بالای استانداری خوزستان و وزارت کشور منتقل شده است.

 

? احتمال تجدید نظر در تصمیم استاندار سابق خوزستان وجود دارد.

 

یک فرد مطلع به خبرنگار خوزستان سرافرازگفت: با توجه به اینکه سرپرست فرمانداری شهرستان شوش منصوب نشده است و مراسم تودیع و معارفه نیز برگزار نشده است، مهندس رضا نجاتی تا اطلاع ثانوی کماکان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان شوش است.

 

این منبع آگاه افزود: تعدادی از دلسوزان شوش از دولت تدبیر و امید خواستار ادامه مسئولیت مهندس نجاتی در شوش شده اند.

 

این منبع موثق ادامه داد: نارضایتی گسترده مردم شوش از تغییر فرماندار این شهرستان به مدیران رده بالای استانداری خوزستان و وزارت کشور منتقل شده است و احتمال تجدید نظر در تصمیم استاندار سابق خوزستان وجود دارد.

 

این فرد مطلع در خاتمه گفت: ادامه مسئولیت مهندس رضا نجاتی بعنوان فرماندار شوش بستگی به تصمیم استاندار جدید خوزستان و وزارت کشور دارد.

 

گفتنی است که مهندس رضا نجاتی از بهمن ۹۲ تا کنون فرماندار شهرستان شوش است که اوایل هفته جاری طی حکمی از سوی مقتدایی استاندار سابق خوزستان بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منصوب شد.

 

انتشار خبر جابجایی فرماندار شوش موج نارضایتی مردم شوش از این اقدام استاندار خوزستان را به دنبال داشت.

 

عملکرد مثبت در حوزه های عمرانی، سلامت، مبارزه با مواد مخدر، برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه، ارتباط قوی و خوب با اقشار و سران طوایف و عشایر مختلف شوش از نقاط مثبت و مهم عملکرد فرماندار شوش است که موجب رضایت بالای مردم شوش از نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شوش شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare