خنثی کردن توطئه امریکا و انگلیس دلیل یاوگویی بر علیه سپاه
حسین عبدالعزیزی کارشناس و فعال رسانه ای خوزستان در یادداشتی نوشت: بر کسی پوشیده نیست که الگو شدن کشورمان در ذهن ملت ها، باعث خشم و نا امیدی بیشتر سلطه گران استکبار جهانی از جمله امریکا، انگلیس و صهیونیزم غاصب شده است و همواره ملت ایران به جهانیان ثابت کرد که می‌توان از ابرقدرتها نترسید و در مقابل آنها ایستادگی کرد و با وجود تحریم ها و فشارها، به رشد و پیشرفت روزافزون دست یایند.
مدیر مسئول نشریه رنگین کمان اقوام ادامه داد: پرواضح است که سردمداران کفر به ویژه امریکا و انگلیس در حال حاضر بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که اهداف شوم و خطرناک امریکا و داعش در منطقه را نقش بر آب کرده است، یاوه گویی کنند.
همچنین شایسته است که اروپایی ها به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین  لبیک بگویند، در مقابل اقدامات دولت آمریکا از قبیل نقض برجام همچون تحریم هایی که انتظار دارند از کنگره بیرون بیاید بایستند و از هم صدایی با آمریکایی‌ها در مسائلی نظیر قدرت دفاعی ایران و حضور ایران در منطقه بپرهیزند زیرا ایران مطلقاً هم آوازی اروپایی ها با زورگویی های آمریکا را قبول نمی کند.
استکبار جهانی به ویژه سردمداران امریکا و انگلیس بدانند ملت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه خود خواهد ایستاد و در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌نشینی نخواهد کرد و با توکل بر خداوند متعال و تلاش نخبگان پیشرفت چشمگیری خواهد کرد.
حسین عبدالعزیزی در ادامه با بیان اینکه آمریکا  چهره  منفور و خبیثانه  خود را درباره برجام نشان داد و این نشان دهنده آن است که شیطان بزرگ است، افزود: امریکای ها بدانند که ملت غیور و شهید پرور ایران محکم روی پای خود ایستاده و به تمام اشتباهات مرتبط با برجام به شدت واکنش متقابلی خواهد داد.
وی در پایان با اشاره به اینکه اقتصاد و پیشرفت کشور به قصه پرغصه برجام مربوط می‌شود و نمی‌توان در مقابل بدعهدی‌های آمریکا سکوت کرد، خاطر نشان کرد: انتظار ملت ایران از سه قوه و ناظران برجام این است که برخورد قاطع و سازنده‌ای با این موضوع داشته باشند، و در مقابل خباثت‌های دشمن مستحکم بایستند زیرا با تصویب برجام کشور ما دچار خسران‌های زیادی شد و در حوزه‌های طب و درمان، اقتصادی و امنیت دچار ضرر شدیم و آبروی بین المللی ما دچار مخاطره شد.