انصراف مظفر یوسفی از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

به‌گزارش خوزستان سرافراز؛ مظفر یوسفی کاندیدای احتمالی حوزه انتخابیه اهواز،کارون، حمیدیه و باوی ساعتی پیش از حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

وی علت انصراف خود را عدم توانایی خود در حل مشکلات عدیده ی مردم خصوصا دغدغه ها و موضوع اشتغال جوانان دانست.

یوسفی خاطرنشان کرد مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم نجیب خوزستان بدلیل سوء مدیریت ها و فساد برخی مسئولان بحدی زیاد است که دیگر حل آنها از توان امثال بنده خارج است لذا در کمال صداقت با مردم نجیب خوزستان بویژه شهرستان های اهواز، کارون ، حمیدیه و باوی، در کمال ادب و احترام و پوزش از حامیان خود که در این مدت در حق برادر کوچک خود لطف نمودند انصراف خودم را اعلام می نمایم.

مظفر یوسفی در ادامه با توجه شایعات بوجود آمده در خصوص علت انصراف خود در‌حمایت از دیگر کاندیدا اعلام کرد؛ که از هیچ یک از کاندیدای فعلی مجلس شورای اسلامی حمایت نکرده و تاکنون تصمیمی در این خصوص اتخاذ نکرده ام.

وی عنوان کرد؛ در صورت احراز شرایط هریک از کاندیدا و اثبات ادعا در خصوص خدمت به مردم‌ شریف خوزستان، اینجانب نیز در کنار مردم از آن شخص و یا اشخاص حمایت و در رسانه ها اعلام خواهم کرد.

یوسفی در‌‌پایان اظهار کرد؛ به منظور حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و به حرمت خون شهدا و به امر مقام عظمای ولایت از حامیان خود شرکت در انتخابات دوم اسفند ۹۸ را تمنا دارم.

لازم به ذکر است مظفر یوسفی متولد ۱۳۴۰ و از چهرهای فرهنگی و انقلابی استان بشمار می‌رود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و هم اکنون مشاور امور حقوقی و قضایی می باشد.

یوسفی از رزمندگان و جانباز دوران دفاع مقدس می باشد که ریاست شورای حل اختلاف، مدیریت تعاونی مسکن و مدیریت شاهد و ایثارگران از دیگران سوابق وی بشمار می رود‌.