پیام تبریک مدیرمسئول پایگاه خبری خوزستان سرافراز به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام و صلوات برمحمد و آل محمد

اندک اندک بهار از راه می رسد و زمین جامه نو به تن می پوشد، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

واپسین روزهای سال ۹۸ با تمام فراز و فرودهایش را درحالی پشت سر می گذاریم که کرونا به یادمان آورد که برای نجات جامعه همه مسئولیم.به یادمان آورد جوامع انسانی درهم تنیده اند و نمی شود از کنار رنجهای یکدیگر بی تفاوت گذشت.

جشن نوروز پاره تن فرهنگ و تاریخ و هویت ایرانیست. نوروز از راه می‌رسد و خوزستان سرفرازمان همچون سایر استان‌های کشور درگیر سایه ی تاریک ویروس فراگیر و مرگبار کرونا است.

مردم عزیز و گرانقدر ؛
روزهای عید امسال را با دور هم بودن در خانه باید تجربه کرد.کرونا را جدی بگیریم و در خانه بمانیم.
باور بفرمایید این ویروس؛ دهشتناک تر از چیزیست که تابحال شنیده اید یا به شما گفته شد؛ عدم همکاری ما و به درازا کشیدن زمان برچیده شدن بساط شومش؛ لطمات سنگینی به همراه خواهد داشت.
بی تردید؛ روزگار همیشه بر یک قرار نمی‌ماند و قرار ما زمینیان در بی‌قراری همین روزگار و آسمان نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سیاهی،سپیدی و پایان هر زمستان سیاه، بهاری خوش و رنگارنگ است.

و اینک هم دل و هم نفس با شما در این لحظه های پایانی سال بر خود لازم دانسته آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت و عید باستانی نوروز را به همه آحاد ملت قدرشناس ایران اسلامی، بخصوص مردم شریف و عزیز خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.

من الله توفیق
رضا شیرالی