کد خبر: 122
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۴

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، طی نامه‌ای به ستاد حقوق بشر قوه قضائیه از بیانیه این ستاد درباره حادثه جده انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز”

صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، طی نامه‌ای به ستاد حقوق بشر قوه قضائیه از بیانیه این ستاد درباره حادثه جده انتقاد کرد.

بخشی از متن نامه زیباکلام به این شرح است:

«بسمه تعالی

ستاد حقوق بشر قوه محترم قضاییه

با سلام و تحیات، اظهارات آن ستاد در مورد حادثه فرودگاه جده مبنی بر اینکه آن رویداد “یک برنامه سیستماتیک خطرناک بوده که از پشتوانه مذهبی یکی از علماء وهابی جده برخوردار می‌باشد”، شگفت‌آور بود.

نخست آنکه چرا ستاد حقوق بشر این معلومات مهم را در اختیار سایر مسئولین و دستگاه‌های اجرایی قرار نداده بوده؟

ثانیا، مسئولین و دستگاه‌های اجرایی به کنار، چرا ستاد قبلا به مردم هشدار و آگاهی نمی‌دهد که سعودی‌ها به دنبال اجرای چنین نقشه پلیدی هستند و زائرین یا به حج عمره نروند یا بسیار مراقب باشند؟

ثالثا، چگونه بوده که ستاد حقوق بشر قوه قضائیه که هیچ ارتباط و حضوری در عربستان ندارد این “طرح سیستماتیک خطرناک” را توانسته کشف نماید اما نه سفارت ایران در ریاض، نه کنسولگری ما در جده، نه بعثه مقام معظم رهبری، نه کارکنان سازمان حج و زیارت و نه نمایندگی فرهنگی ایران در عربستان هیچکدام نتوانسته بوده‌اند این “برنامه سیستماتیک خطرناک” را کشف کنند؟


FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک