کد خبر: 200
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۴

حسین هدایتی در تمام این مدت به دنبال خرید باشگاه به صورت مناقصه بود و اخبار آن را دنبال می‌کرد. او که تصور می‌کرد این باشگاه بنا به اعلام مسوولان سازمان بورس به همان مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان (اقساطی) به فروش خواهد رسید

 

 

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز، حسین هدایتی البته به نظر می‌رسد از اتفاقات اخیر به شدت دلگیر است. او که نقش پررنگی در حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم داشت در ادامه ترجیح داد فعلا از تیم دور شود و چشم به مناقصه و حضور در آن برای در اختیار گرفتن پرسپولیس داشته باشد.

حسین هدایتی روز گذشته نیز در این ارتباط متنی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن به ریز کمک‌های خود در چند هفته اخیر اشاره کرد. کمک‌هایی که از تاریخ ۳ دی‌ماه آغاز شد و تا زمان حضور برانکو ایووانکویچ ادامه پیدا کرده است.هدایتی با اعلام اینکه این بخشی از سند حمایت صادقانه او از پرسپولیس به عنوان یک هوادار بوده گفته بدون اینکه اسپانسر یا مسوولیتی در این تیم داشته باشد مبلغ سه میلیارد و هشتصد و سی و نه میلیون هزینه کرده است.

این در حالی است که طی روزهای گذشته اعلام شده بود هدایتی روی قول خود برای پرداخت مبلغ بلیط بازی پرسپولیس – النصر نمانده و این مساله تیم را با مشکل مواجه کرده است! اما ماجرا چیست؟

۴۰۰ میلیون تومان برای ۶۰ هزار هوادار

حسین هدایتی پیش از دیدار پرسپولیس و النصر اعلام کرده بود هزینه بلیط‌ این دیدار را تقبل خواهد کرد تا طرفداران به صورت رایگان در استادیوم آزادی حاضر شوند. در این جلسه هدایتی شفاها روی مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان نظر خود را اعلام می‌کند چون در گفت و گوهای آن جلسه گفته شده در این دیدار ۶۰ هزار طرفدار پرسپولیس در استادیوم حاضر می شوند.این مبلغی است که به محض ورود به صندوق باشگاه صرف امور جاری شده است . این مبلغ (۴۰۰ میلیون) برای پرداخت بدهی مالیاتی برانکو و قرارداد و تسویه حساب حمید درخشان( ۱۰۰ میلیون بدهی مالیاتی و ۳۰۰ میلیون تسویه حساب با درخشان) صرف شده تا باشگاه بعد ازدریافت مبالغ بعدی سهم درآمد بلیط را به ای اف سی پرداخت کند.

همچنین مبالغی با ردیف ۲۰۰ میلیون و ۶۰ میلیون و … به عنوان قرض الحسنه به صندوق باشگاه پرداخت شده است. در عین حال در ادامه و بعد از بازی هم اتفاقی عجیب در هتل تیم رخ می‌دهد؛ مسوولان هتل آزادی کارت بازیکنان را به دلیل بدهی این تیم به هتل نمی‌دهند. باز هم هدایتی در حالی که این تیم ۲۴ میلیون به هتل بدهکار بود، با پرداخت ۲۸ میلیون تومان اجازه خروج بازیکنان را می گیرد .

اما در حالی که مسوولان باشگاه اعلام کرده بودند در آمد بلیط فروشی بازی النصر را راسا به سازمان لیگ و ای اف سی پرداخت بازمی گردانند دوباره از هدایتی درخواست می کنند هزینه ۱۰۰ هزار هوادار حاضر در استادیوم را برای دیدار برابر نماینده عربستان بپردازد که به گفته هدایتی این برخلاف گفت و گوهای اولیه بوده و بنابراین توافقی روی آن انجام نمی شود . این جرقه ای بر دلخوری های طرفین و جدایی هدایتی در روزهای بعدی شده است.


واگذاری قسطی قبول اما سود ۵ ساله را بپردازید

حسین هدایتی در تمام این مدت به دنبال خرید باشگاه به صورت مناقصه بود و اخبار آن را دنبال می‌کرد. او که تصور می‌کرد این باشگاه بنا به اعلام مسوولان سازمان بورس به همان مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان (اقساطی) به فروش خواهد رسید، رایزنی‌های خود را آغاز کرد اما با پیشنهادی عجیب مواجه شد.

مسوولان واگذاری و سازمان بورس به او اعلام کردند با واگذاری پرسپولیس به صورت اقساط ۵ ساله موافقت خواهند کرد اما او باید سود این ۵ سال را نیز پرداخت کند؛ یعنی هدایتی و دوستانش علاوه بر ۲۹۰ میلیارد تومان که به صورت اقساط ۲۰ درصدی و در طی ۵ سال پرداخت می‌شود باید مبلغ ۸۷ میلیارد تومان نیز علاوه بر آن و به عنوان سود بپردازند!

با این حال هدایتی ترجیح داده در حالی که این تیم با مشکلات مالی فراوانی روبرو بوده و در مقطعی حساس از فصل قرار دارد دست از کمک‌های مالی خود بردارد و به امید راهکاری برای خرید این تیم باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک