کد خبر: 347
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۸:۱۳

در آغاز لیگ و چند ساعت قبل از بازی با تیم تراکتورسازی به تیم فوتبال فولاد خوزستان اطلاع دادند این بازیکنان شما ازجمله بختیار رحمانی به دلیل وضعیت سربازی نمی توانند بازی کنند.

 سرگروه اسبق تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت : با اتفاقاتی که برای تیم فوتبال فولاد خوزستان افتاد حذفش ازمسابقات لیگ قهرمانان آسیا قابل انتظار بود.

سیاوش بختیاری زاده به ایرنا اظهارداشت : در آغاز لیگ و چند ساعت قبل از بازی با تیم تراکتورسازی به تیم فوتبال فولاد خوزستان اطلاع دادند این بازیکنان شما ازجمله بختیار رحمانی به دلیل وضعیت سربازی نمی توانند بازی کنند.

وی اضافه کرد: با این حال چون فصل نقل وانتقالات تمام شده بود اسکوچیچ سرمربی تیم روی به بازیکنان جوان که ازساخته های باشگاه فولاد خوزستان بودند آورد ،به طوری که دراین راه با سعه صدر موفق شد تیم را جمع وبه نتایج قابل قبولی دست پیدا کند که درپایان نیم فصل درردیف مدعیان قرارگرفت.

بختیاری زاده گفت:درجریان نیم فصل بازهم شاهد بودیم که جمع دیگری ازبازیکنان تیم فولاد خوزستان ازجمله سروش رفیعی و احمد عبدالله زاده به خاطر سربازی مجوز بازی نگرفتند.

وی اظهارداشت:درجریان نقل وانتقالات تیم فوتبال فولاد خوزستان درروز آخر فقط موفق شد نانگ ، مسلمان و قاضی را جذب کند که دراین میان من فقط نمره قبولی به نانگ می دهم و دو بازیکن دیگر نتوانستند چهره خوبی ازخود به نمایش بگذارند.

این کارشناس فوتبال درادامه گفت:اگرتیم فولاد خوزستان نتوانست دراسیا نتیجه بگیرد بخاطر آن بود که دست اسکوچیچ خالی بود به طوری که با ۱۲ بازیکن پا به مسابقات گذاشت ودراین مسابقات اگرچه نتیجه نگرفت اما بازیکنان آن بازیهای خوبی ازخود به نمایش گذشتند.

وی افزود: بدلیل کمبود بازیکن در بازی شب گذشته نه تنها در ساق بازیکنان بلکه درچهره آنان خستگی را به وضوح می توان مشاهده کرد.

بختیاری زاده گفت: بنابراین براساس آنچه که برای تیم فوتبال فولاد خوزستان اتفاق افتاد حذفش ازاین مسابقات در دوراول قابل پیش بینی بود.

وی اظهارداشت : لازم است دراینجا به نقش اسکوچیچ درهدایت تیم فولاد درلیگ داخلی اشاره کنم وبگویم او با تعداد اندکی جوان توانسته است این تیم رادر ردیف مدعیان به حساب آورد.

این کارشناس با اشاره به اینکه دربازی شب گذشته اسکوچیچ به چند جوان خود در برابر السد میدان گفت : نمی دانم چرا قاضی به میدان نرفت ، اگر با این فرض وی بخاطر بازی با تیم ذوب آهن به میدان نرفت به اعتقاد من اسکوچیچ یک کارکاملا حرفه ای وآگاهانه انجام داده ومن این تصمیم وی را می ستایم .

وی همچنین گفت : اگر امروز فولاد را درفوتبال ایران موفق مشاهده می کنیم ناشی از مدیریت خوب این باشگاه با هدایت دهکردی است .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک