کد خبر: 341
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۶:۲۸

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با اشاره به افزوده شدن دکل حفاری سنگین خشکی ٣٩ فتح در روزهای اخیر به ناوگان این شرکت، افزود

 

به گزارش خوزستان سرافراز “

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از تکمیل حفاری ١٨ حلقه چاه نفت و گاز در فروردین ماه سال ١٣٩۴ خبر داد

 مهران مکوندی در این باره اظهار کرد: از این چاهها ٨ حلقه توسعه ای و ١٠ حلقه تعمیری بوده است .

وی افزود: ١٣ حلقه از چاههای پیش گفته در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، یک حلقه در گستره فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی، ٢ حلقه در شرکت نفت فلات قاره و ٢ حلقه در قالب پروژه ای تکمیل و برای بهره برداری تحویل شرکتهای متقاضی شد .

مکوندی با بیان این که در نخستین ماه سال جدید ٢٧ هزار و ٣٠۶ متر حفاری چاههای نفت و گاز به وسیله ٧٢ دکل ناوگان حفاری این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور انجام شد، گفت: در این ماه با تلاش مستمر کارکنان عملیاتی و هماهنگی با شرکتهای متقاضی حفاری ۵ حلقه چاه به مدت ١٢٧ روز جلوتر از برنامه پیش بینی شده به پایان رسید .

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با اشاره به افزوده شدن دکل حفاری سنگین خشکی ٣٩ فتح در روزهای اخیر به ناوگان این شرکت، افزود: در فروردین ماه با وجود محدودیتهای ترافیکی در جاده ها، با همکاری پلیس راهور ١٩ مورد جابجایی دستگاههای حفاری صورت گرفت .

وی اظهار کرد: دستگاههای حفاری این شرکت که از نوع سبک، سنگین و فوق سنگین هستند، هم اکنون در استانهای خوزستان، ایلام، بوشهر ،کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، فارس و خراسان رضوی در مناطق زیر  پوشش شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب، مهندسی و توسعه نفت (متن)، فلات قاره، نفت مناطق مرکزی، مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و پروژه های حفاری دریایی فعالیت دارند .

مکوندی یادآوری کرد: این شرکت سال گذشته در مجموع ١۶١ حلقه چاه نفت و گاز را در سطح مناطق خشکی و دریایی کشور حفاری کرد و متراژ حفاری در این مدت حدود ٣٨٣ هزار متر به ثبت رسید که نسبت به سال قبل از آن ۴٣ هزار متر افزایش داشت .

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک