کد خبر: 379
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۴:۳۵

پس از اعتراف صریح متهم به قتل، صحنه جرم بازسازی و وی با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش خوزستان سرافراز:

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از دستگیری پدری که پسر خود را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ داود عبدالمالکی با اعلام این خبرگفت: در پی گزارش فوتی مشکوک به مرکز فوریت ژهای پلیس ۱۱۰ بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری۱۱ سلطان آباد برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

عببدالمالکی گفت: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل مشاهده شد پسری ۲۷ ساله به نام ب-م در ورودی یک منزل مسکونی به پهلو بر زمین افتاده و فوت کرده که با معاینه جسد از سوی پزشکی قانونی، آثار ضرب و جرح در ناحیه سینه وشکم وی مشخص شد.

وی با بیان اینکه ماموران پس از حضور در صحنه و بررسی‌های اولیه به نشانه‌هایی دست یافتند که نشانگر به قتل رسیدن وی به دست پدرش بود، گفت: در ادامه تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که بین پسر و پدر اختلاف بر سر پول برای خریدن موادمخدر وجود داشته است.

وی ادامه داد: در این ارتباط بلافاصله از متهم بازجویی به عمل آمد که وی گفت پسرم اعتیاد به شیشه داشت و به خاطر اختلاف بر سرپول برای خرید موادمخدر با یکدیگر درگیر شدیم و در اوج عصبانیت وی را به قتل رساندم.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی کشور، عبدالمالکی گفت: بنابراین با هماهنگی مقام قضایی جسد مقتول که براثر اصابت چاقو به بدنش جان باخته بود به پزشکی قانونی انتقال یافت.

رییس پلیس بهارستان در غرب استان تهران گفت: پس از اعتراف صریح متهم به قتل، صحنه جرم بازسازی و وی با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک