کد خبر: 370
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۲:۳۶

سرمربی استقلال گفت که تیمش تا آخرین لحظه برای گرفتن جام تلاش می‌کند.

 سرمربی استقلال گفت که تیمش تا آخرین لحظه برای گرفتن جام تلاش می‌کند.

 

به گزارش خوزستان سرافراز؛ امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد گفت: «هر مسابقه‌ای شرایط خودش را دارد. در چند بازی اخیر یا باخته‌ایم یا مساوی کرده‌ایم. ما روی اشتباهات فردی نتایج را واگذار کردیم. پدیده تیم خوبی است و با برنامه فوتبال بازی می‌کند. ولی ما هم استقلال هستیم و می‌خواهیم برنده شویم. متاسفانه دو سال است که نتوانسته‌ایم با تمام نفراتمان بازی کنیم. با این حال ما می‌خواهیم سه امتیاز مسابقه را بگیریم.»
او ادامه داد: «ما تا آخرین لحظه باید برای گرفتن جام تلاش کنیم. هنوز معادلات جدول مشخص نشده. باید در چهار مسابقه آینده با تمام وجود تلاش کنیم چراکه این مسابقات کلید بازگشت به بالای جدول هستند.»
قلعه‌نویی نتیجه نگرفتن تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را به گردن رسانه‌ها انداخت و گفت: «بعضی از قلم به دست ها فوتبال ما را به این روز انداخته‌اند. باید برای موفقیت در آسیا تلاش کنیم. اگر رسانه ملی به موقع به تعهداتش عمل می‌کرد فوتبال ما هم با این مشکلات دست به گریبان نبود.»
او گفت: «فوتبال خار چشم آقایان شده و می‌گویند فوتبالی‌ها پول کلان می‌گیرند. هفت ماه است از باشگاه پول نگرفته‌ام. سال قبل قرارداد من با استقلال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود که ۲۰ درصد آن را جریمه کردند و یک میلیارد باقی ماند. از این یک میلیارد تومان، ۲۰۰ میلیون تومان هم نگرفته‌ام. بازیکنان هم هفت ماه است که پولی نگرفته اند. برانکو مربی بزرگی است و او را دوست دارم. ولی اگر درخشان روی نیمکت پرسپولیس بود و این باخت را می‌آورد، قبل از اینکه به میدان آزادی برسد او را دار می‌زدند. بعضی قلم به دست ها اجازه نمی‌دهند فوتبال در مسیر خودش حرکت کند. حالا هم فردی به اسم هدایتی آمده که به پرسپولیس کمک کند اما نمی‌گذارند.»
قلعه‌نویی در پایان گفت: «اگر پرسپولیس با چارتر به قطر می‌رفت و بازیکنانش خسته نمی‌شوند و پولشان را به موقع پرداخت می‌کردند می‌توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. بازی‌های آسیایی راحت‌تر از لیگ داخلی خودمان است. ببینید لخویا چقدر برای آسیا هزینه کرده است. قیمت یک بازیکن این تیم به اندازه کل بودجه پرسپولیس است.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک