کد خبر: 451
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۸:۰۵

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز” از سری مسابقات لیگ برتر ایران در هفته ۲۷ بین نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی با حضور تماشاگران مسجدسلیمانی این بازی در پایان ۹۰ دقیقه تلاش بازیکنان با حساب صفر بر صفر به پایان رسید. شاگردان بهروز مکوندی که امروز با شکست راه آهن در مقابل سپاهان می توانستند با کسب ۳ امتیاز “برای ماندن در لیگ برتر امیدوار شوند اما این فرصت را از دست داده و در مکان پانزدهم جدول با ۲۲ امتیاز به سقوط نزدیک شدند. با این تساوی و تقسیم امتیاز بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان کار نفت برای ماندن در لیگ برتر بسیار مشکل و سخت شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز”

از سری مسابقات لیگ برتر ایران در هفته ۲۷ بین نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی با حضور تماشاگران مسجدسلیمانی این بازی در پایان ۹۰ دقیقه تلاش بازیکنان با حساب صفر بر صفر به پایان رسید.

شاگردان بهروز مکوندی که امروز با شکست راه آهن در مقابل سپاهان می توانستند با کسب ۳ امتیاز “برای ماندن در لیگ برتر امیدوار شوند اما این فرصت را از دست داده و در مکان پانزدهم جدول با ۲۲ امتیاز به سقوط نزدیک شدند.

با این تساوی و تقسیم امتیاز بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان کار نفت برای ماندن در لیگ برتر بسیار مشکل و سخت شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک