کد خبر: 565
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

فعلا از طرف جبهه پایداری و از طرف آن کسانی که هاله نور می‌دیدند مثل محصولی، به استان ما آمده‌اند و گشت زده‌اند و مشغول انتخاب گزینه‌های خود هستند.

نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه به روزنامه شرق گفت:در استان آذربایجان‌غربی، استاندار دولت سابق به‌همراه تعدادی از فرمانداران و مدیران برکنارشده‌ای که عضو دولت سابق بوده‌اند، ستاد انتخاباتی تشکیل داده‌اند. این مسئله به نظر من خیلی هم خوب است و هرچقدر افراد از گرایش‌های مختلف سیاسی وارد عرصه انتخابات شوند، باعث به‌وجودآمدن شوق انتخاباتی می‌شود.

فعلا از طرف جبهه پایداری و از طرف آن کسانی که هاله نور می‌دیدند مثل محصولی، به استان ما آمده‌اند و گشت زده‌اند و مشغول انتخاب گزینه‌های خود هستند. من همچنان معتقدم که هرچه چهره‌های مطرح و افراد شناخته‌شده‌تر بیایند، انتخابات گرم‌تر می‌شود. اما نکته اینجاست که اینها در حالی‌که مدت‌زمان زیادی تا زمان انتخابات باقی‌مانده، از هم‌اکنون پول‌های زیادی هزینه می‌کنند و حتی سفره‌های شام و ناهار رنگارنگ پهن می‌کنند. به نظر می‌رسد پول‌هایی که در آن هشت سال جمع کرده‌اند را در این یک سال می‌خواهند هزینه کنند. البته در این‌باره باید دستگاه قضایی بررسی کند و مشخص شود که منبع این هزینه‌ها کجاست تا شائبه‌ای وجود نداشته باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک