کد خبر: 579
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۹:۰۶

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، آرایشی و بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته که بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه محسوب می شود، از ۴ اردیبهشت ماه ۹۴ آغاز به کار نمود.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، آرایشی و بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته که بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه محسوب می شود، از ۴ اردیبهشت ماه ۹۴ آغاز به کار نمود.

خبرنگار خوزستان سرافراز در بازدید از این نمایشگاه به سراغ  تولید کنندگان ایرانی رفته و با بعضی از این عزیزان در مورد این نمایشگاه گفتگو نموده است”

امیرخسرو عباسی مدیر عامل شرکت پارس پخش “تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی که در این مجموعه یکی از برترین تولید کنندگان این نمایشگاه معرفی شده بود به خبرنگار ما گفت” در مقطع کوتاهی به خاطر  تحریم ها تولید کنندگان ایرانی با مشکلات عدیده ای روبرو شده بودند”اما با تلاش و کار شبانه روزی این شرکت موفق به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران شده و در این زمینه علاوه بر اشتغالزایی و خارج نشدن ارز از ایران “و نیز از لحاظ کیفیتی محصولات این شرکت در مقایسه با محصولات خارجی برابری نموده و تولیدات  این شرکت در بازار با استقبال هموطنان  مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز  بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته به مدت سه روز و با حضور ده ها شرکت داخلی و خارجی، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود و علاوه بر عرضه انواع مواد شوینده و پاک کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، محصولات محافظتی پوست و مو، عطر، ادکلن و اسپری، خوشبو کننده و محصولات بهداشتی منزل، مواد اولیه واسطه ای، خدمات بازرگانی و مشاوره ای، انواع دستگاه ها، صنایع، تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با این حوزه هم به نمایش عموم گذاشته می شود.

این نمایشگاه از تاریخ ۴ تا ۷ اردیبهشت هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک