کد خبر: 805
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۷:۳۲

 کیروش از این دلخور است که چرا خبر دستیار شدن کاپیتان سابق تیم ملی را رسانه ای کرده اند.

 خوزستان سرافراز :کارلوس کیروش سرمربی تیم‌ملی در جلسه هیأت‌رئیسه فدراسیون رو به اعضا گفت: «من به عنوان سرمربی اختیار دارم تا دستیارم را انتخاب کنم. پس از بررسی‌های لازم به این نتیجه رسیدم جواد نکونام به عنوان دستیار کنار من باشد.

او می‌تواند در آینده یکی از مربیان بزرگ و خوب فوتبال ایران شود چون توانایی‌‌اش را دارد.» کیروش این حرف‌ها را زد اما هیچ‌گاه نگفت جواد نکونام از چه زمانی روی نیمکت ایران خواهد نشست. کروش توقع داشت تا پس از هماهنگی با نکونام و کفاشیان، زمان شروع کار را تعیین کنند اما یکی از اعضای هیأت‌رئیسه فدراسیون بی‌آنکه به این مسائل توجه کند، پس از خروج از جلسه، به خبرنگاران گفت: «نکونام مربی تیم ‌ملی شد.»

کیروش پس از آنکه متوجه شد چه اتفاقی افتاده، به شدت عصبانی شد. سرمربی تیم ‌ملی می‌گفت: «چرا باید تمام اخبار به بیرون برود؟ ما هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و تنها می‌دانیم جواد در ادامه مسیر کنار ما خواهد بود. اگر قرار بود کسی چنین خبری را اعلام کند، این کفاشیان بود نه ‌فرد دیگری. چه کسی گفت خبر مربیگری نکونام را ‌فرد دیگری اعلام کند؟»

مصاحبه روز سه‌شنبه کفاشیان هم به خوبی گواه همین موضوع بود. او دقایقی پس از مصاحبه عضو هیأت‌رئیسه فدراسیون، به خبرنگاران گفت: «هنوز حضور نکونام در تیم‌ملی قطعی نیست.» کفاشیان با این تناقض‌گویی به نوعی خواسته کیروش را انجام داد. آنچه پیداست هنوز چارچوبی برای حضور نکونام در تیم مشخص نشده و باید تازه دو طرف در این باره به بحث و مذاکره بنشینند.

خبرورزشی”

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک