کد خبر: 781
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۳

در سال جاری دو اتفاق مهم انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را پیش رو خواهیم داشت و در این رابطه باید ملت و دولت با هم همدل و همزبان در جهت برگزاری این دو رویداد مهم تلاش کنند.

 خوزستان سرافراز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در جمع مردم شهرستان جهرم، به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال دولت ملت همدلی و همزبانی اشاره کرد و گفت: امروز وجود رهبر معظم انقلاب یک برکت است و در شرایطی که کشورما بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و همدلی دارد امسال را سال دولت و ملت همدلی و همزبانی نامگذاری کرده اند.

وی ادامه داد: در سال جاری دو اتفاق مهم انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را پیش رو خواهیم داشت و در این رابطه باید ملت و دولت با هم همدل و همزبان در جهت برگزاری این دو رویداد مهم تلاش کنند.

وی افزود: در این رابطه کاندیداها همه باید جنبه های مثبت خود را تبلیغ کنند و هیچ کس حق تخریب دیگری را ندارد و باید فضای برادری و رقابت سالم حکمفرما شود .

وزیر اطلاعات با تاکید بر این که دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد وحدت ، برادری و همدلی و همزبانی در جامعه است، گفت: در کابینه دولت هم وزیر اصلاح طلب، هم اصول گرا و هم مستقل وجود دارد که دست به دست هم داده اند و با متانت و آرامش به مردم خدمت می کنند.

وی ضمن گلایه از بی حرمتی ها و بی ادبی ها در جامعه افزود: تلاش دولت بر این است که ادب در جامعه حاکم شود و دل ها به هم نزدیک شود ولو فکرها متفاوت باشد. امروز در سایه ایجاد همدلی و آرامش در همه جای کشور و دانشگاه های کشور روز دانشجو به آرامی برگزار می شود و هر کس با هر نگرشی که داشت حرف خود را به راحتی بیان می کند.

وی با تاکید براهمیت ایجاد امنیت و آرامش در جامعه برای همه اقشار مختلف مردم گفت: کسانی که در جامعه ایجاد شبهه می کنند، تهمت می زنند و دروغ می گویند راه به جایی نمی برند.

علوی افزود : امید و دلگرمی عامل حرکت است؛ پس باید با پرهیز از دروغ و تهمت در جامعه به سوی این هدف حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه حکومت اسلامی وسیله ای است برای اجرای احکام اسلامی و امروز کسانی که در برای یک هدف معصیت می کنند، موفق نخواهند شد، گفت: اگر بخواهیم انقلاب و جامعه اسلامی ما سربلند باشد این عزت و سربلندی در پرتو ایمان و پایبندی به احکام شرع حاصل می شود.

وی با اشاره به سابقه علمی و مبارزاتی مردم شهرستان جهرم گفت: این شهرستان از پیشتازان مبارزه در مسیر آزادی و استقلال ایران اسلامی و مبارزه با استبداد بوده است.

وی همچنین به نقش مردم این شهرستان در پیروزی انقلاب اسلامی و نیز هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : تقدیم یک هزار و ۲۰۰ شهید در عرصه های نبرد حق علیه باطل گواه این ادعاست.

ایرنا”

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک