کد خبر: 812
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۸:۴۰

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت : مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران به روزهای حساس وسرنوشت ساز خود رسیده است.

 

خوزستان سرافراز/ دو تیم فوتبال استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان روزجمعه ( فردا) ازساعت ۱۸ درجریان هفته بیست وهشتم لیگ برتر درورزشگاه غدیراهواز به مصاف هم می روند.

عبدالله ویسی که بعدازظهر پنجشنبه درنشست خبری قبل ازبازی به سوالات خبرنگاران پاسخ می داد اظهار داشت: این مساله وضعیتی پیش آورده که بعضی بازیها برای یک تیم و بعضی بازیها برای دو تیم حساس است .

وی اضافه کرد : دربازی فردا سپاهان برای قهرمانی و تیم ما برای ماندن درلیگ بازی می کند ازاین رو کسب یک امتیاز برای ما قابل قبول است ، اما برای سپاهان ازدست دادن امتیاز زیان آوراست .

ویسی با اشاره به اینکه تیم فوتبال سپاهان از مهره های خوبی بهره مند است گفت : ما برای این بازی وگرفتن امتیاز برنامه ریزی کرده ایم و براساس این برنامه بازی را شروع وادامه خواهیم داد.

وی اظهارداشت : با توجه به اهمیت کسب امتیاز در این دیدار در بازی فردا بی گدار به آب نخواهیم زد بلکه یک بازی محتاط و هوشمندانه را از خود ارایه خواهیم داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک