کد خبر: 1421
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۰:۰۹

اظهار نظر گلزن پرسپولیس برای اینکه خودروی خودش را به مجتبی محرمی می دهد واکنش های متفاوتی را داشته است. او می خواهد جایزه ای که شانس بردنش یک به چند هزار را ببخشد.

 خوزستان سرافراز؛مهدی طارمی در روزنامه خبرورزشی اعلام کرد دوست دارد اگر برنده خودروی مربوط به نظر سنجی سازمان لیگ درباره انتخاب بهترین های سرخابی های فصل شود آن را به مجتبی محرمی تقدیم کند.
طارمی یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنان پرسپولیس است که اگر تمام قرارداد این فصلش را بگیرد خیلی رقمش بیشتر از ۲ برابر قیمت جایزه سازمان لیگ نیست. او با تمام وجود از جایزه ای که می تواند بدستش بیاورد می گذرد و می خواهد آن را به مجتبی محرمی هدیه کند.
سازمان لیگ برای بازی دربی و برای بهترین بازیکنش یک خودروی حداقل ۵۰ میلیون تومانی جایزه گذاشته و طارمی که ستاره دربی رفت بوده ، این بار هم یکی از کاندیداهای انتخاب به عنوان ستاره دربی است.

حرف های طارمی ،حسین هدایتی با تمجید از این تصمیم و نگرش این بازیکن جوان در پی جبران آن برآمده است. او البته تصمیم نگرفته پاداش طارمی را همین حالا و به ازای بازی های درخشانش در برابر تیم های عربی و کمک او در ماندگاری در لیگ برتر بدهد اما بر تلاش نسیه مهدی برای بدست آوردن عنوان بهترین بازیکن دربی و بخشیدن جایزه اش به یکی از  محبوبترین های فوتبال ایران که از دوران فوتبالش چیز زیادی برایش نمانده ، ارزش گذاشته.

هدایتی در تماسی به طارمی گفته عاشق اینگونه با معرفتی ها هستم و وقتی می بینم یک بازیکن جوان اینگونه به یاد پیشکسوت خودش است خیلی خوشحال می شوم.طارمی قبلا در تشییع جنازه خطیب هم شرکت کرده بود و اینها نشانه بزرگی اوست.حالا هم می گویم اولا دستش درد نکند و همین حرفش یک دنیا می ارزد و دوما اگر ماشین را به محرمی بدهد به جای آن خودرو بهتری به او هدیه خواهم داد.از اینکه مردانگی و پهلوانی و احترام به پیشکسوت در پرسپولیس و جوانانش وجود دارد برای من کافی است.

اگرچه طارمی تمام تلاشش را برای بردن این جایزه می کند اما دربی یکی از سخت ترین بازی های لیگ است و حتی اگر او موفق به بردن این جایزه نشد ، آقای عابربانک شاید می تواند خودش برای مجتبی دست به جیب شود . مجتبی که این روزها تمام قد برای هدایتی تبلیغ می کند که شاید او برنده مزایده پرسپولیس شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک