کد خبر: 1821
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۴:۱۴

خوزستان سرافراز“مدیر بازسازی و نوسازی دستگاههای حفاری شرکت ملی حفاری ایران از پیوستن دو دکل جدید سنگین خشکی به ناوگان حفاری این شرکت خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران عبدالعلی مطهری امروز در این باره گفت: دکلهای ٩٤ و ٩٥ فتح تمام برقی و در ردیف دستگاههای روز آمد حفاری قرار دارند . وی افزود: این دکلها هم اکنون در موقعیت مناطق نفتخیز جنوب مراحل نصب روی لوکیشن (محل استقرار دکل) و فرآیند آزمایشهای میدانی را می گذرانند و پس از آن در یکی از میدانهای مشترک نفتی وارد چرخه عملیات می شوند .   مطهری اظهار کرد: این دستگاهها هر کدام با توان ٢ هزار اسب بخار، دارای پنج ژنراتور، سه پمپ سیال، گرداننده فوقانی (تاپ درایو)، سامانه های الکترونیکی، هیدرولیکی و مکانیکی پیشرفته هستند . مدیر بازسازی و نوسازی دستگاههای حفاری شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به راه اندازی دکل حفاری ٣٩ فتح در روزهای نخست امسال، گفت: برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت و شتاب بخشیدن به اجرای پروژه های حفاری، این شرکت افزایش تعداد دکلهای ملکی خود را برای امسال  در برنامه دارد و حداقل پنج دکل خشکی به ناوگان شرکت افزوده می شود و  مجموع دکلهای این شرکت به ٧٥…

خوزستان سرافراز“مدیر بازسازی و نوسازی دستگاههای حفاری شرکت ملی حفاری ایران از پیوستن دو دکل جدید سنگین خشکی به ناوگان حفاری این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران عبدالعلی مطهری امروز در این باره گفت: دکلهای ٩٤ و ٩٥ فتح تمام برقی و در ردیف دستگاههای روز آمد حفاری قرار دارند .

وی افزود: این دکلها هم اکنون در موقعیت مناطق نفتخیز جنوب مراحل نصب روی لوکیشن (محل استقرار دکل) و فرآیند آزمایشهای میدانی را می گذرانند و پس از آن در یکی از میدانهای مشترک نفتی وارد چرخه عملیات می شوند .  

مطهری اظهار کرد: این دستگاهها هر کدام با توان ٢ هزار اسب بخار، دارای پنج ژنراتور، سه پمپ سیال، گرداننده فوقانی (تاپ درایو)، سامانه های الکترونیکی، هیدرولیکی و مکانیکی پیشرفته هستند .

مدیر بازسازی و نوسازی دستگاههای حفاری شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به راه اندازی دکل حفاری ٣٩ فتح در روزهای نخست امسال، گفت: برای پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت و شتاب بخشیدن به اجرای پروژه های حفاری، این شرکت افزایش تعداد دکلهای ملکی خود را برای امسال  در برنامه دارد و حداقل پنج دکل خشکی به ناوگان شرکت افزوده می شود و  مجموع دکلهای این شرکت به ٧٥ دکل شامل ٧٢ دکل خشکی و سه دکل دریایی می رسد .

وی با اشاره به برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی (اورهال) پنج دکل حفاری با استفاده از توانمندیهای داخلی در سال ٩٤، افزود: در سالهای اخیر همه دکلهای حفاری مکانیکی موسوم به (قدر) و نیمه مکانیکی موسوم به (نصر) ملکی شرکت در دوره های تعمیرات اساسی به دکلهای تمام برقی و پیشرفته فتح ارتقا یافته اند .

مطهری اظهار کرد:  دکلهای حفاری این شرکت شامل سبک، سنگین و فوق سنگین هستند که از دکلهای سبک در عملیات تعمیر چاهها استفاده می شود و دکلهای سنگین و فوق سنگین توانایی حفاری چاههای اکتشافی، توسعه ای و توصیفی را دارند و دکلهای جدید با توجه به مجهز بودن به سامانه مدیریت پسماند در بحث حفاظت محیط زیست استانداردهای بین‌المللی لازم را دارند .

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک