کد خبر: 1961
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۸:۲۰

حسین هدایتی یک ساعت طلایی رنگ دارد که با پول آن می شود یک خانه ۱۰۰ متری در جنوب تهران خرید.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ حسین هدایتی روز دوشنبه هفته پیش کنفرانس خبری‌ای برگزار کرده بود تا به خبرنگاران توضیح بدهد که خودش و شرکت استیل آذین مشکل مالی ندارند و حق آنهاست که خریدار اصلی باشگاه پرسپولیس باشند. اما بیشتر از اینکه حرف‌های او خبرنگاران را جذب کند، ساعت طلایی رنگش بود که سوژه شد، ساعتی که خیلی‌ها را واداشت تا قیمت آن را تخمین بزنند. از دویست تا سیصد میلیون تومان قیمتی بود که روی این ساعت گذاشته شد. البته بعضی‌ها هم قیمت این ساعت را حدود یک میلیارد تومان تخمین می زدند.


ساعت هدایتی اولین ساعت بین ورزشی‌ها نیست که جلب توجه کرده. سال ۱۳۹۱ علی دایی بعد از اینکه در تعطیلات عید نوروز تصادف کرد، ناراحت ساعتش بود که له شده بود. او گفته بود که قیمت ساعتش ۵۲ میلیون تومان بوده. محمد خاکپور هم در یکی از گفت‌وگوهایش اعتراف کرده که دوران بازی‌اش، ساعت دستفروشی می‌کرده. او که از بچگی عشق ساعت دارد، واردکننده چند برند ساعت در ایران است. ساعت‌های محمدرضا گلزار هم جزو ساعت‌های گران و لوکس است. پیمان معادی هم علاقه زیادی به ساعت دارد و گفته می‌شود او هم در کار خرید و فروش ساعت است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک