کد خبر: 2068
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ خرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

خوزستان سرافراز“استاندارخوزستان با برپایی یک مسابقه فوتبال حمایت خود را از محرومان و بیماران صعب العلاج استان خوزستان اعلام کرد. به گزارش ایرنا عبدالحسن مقتدایی در آستانه سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر با تشکیل یک تیم فوتسال توسط مدیران و پیشکسوتان استان خوزستان یک مسابقه با تیم هنرمندان کشور ترتیب داد. در این مسابقه که عصر شنبه با حضور حدود یکهزار نفر از علاقمندان به فوتبال در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد دو تیم در پایان به تساوی شش بر شش دست یافتند. برای تیم مدیران و پیشکسوتان استان خوزستان عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان، سید شریف حسنی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل تربیت بدنی خوزستان و چند بازیکن اسبق باشگاههای استان خوزستان به میدان رفتند. استاندار خوزستان در حاشیه این مسابقه به خبرنگار ایرنا گفت: برگزاری مناسبتهای مختلف ازجمله ورزشی درایام سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر فضایی خاص در کشور ایجاد می کند. عبدالحسن مقتدایی اظهار داشت : ورزش علاوه بر تضمین سلامتی آحاد جامعه ، برگزاری آن سبب ایجاد شور وهیجان درمیان دوست داران و کسانی می شود که در این رشته فعال هستند. وی که عضو ثابت این مسابقه بود اظهارداشت : به رغم اینکه بازی دوستانه بود اما همانطور که…

خوزستان سرافراز“استاندارخوزستان با برپایی یک مسابقه فوتبال حمایت خود را از محرومان و بیماران صعب العلاج استان خوزستان اعلام کرد.

به گزارش ایرنا عبدالحسن مقتدایی در آستانه سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر با تشکیل یک تیم فوتسال توسط مدیران و پیشکسوتان استان خوزستان یک مسابقه با تیم هنرمندان کشور ترتیب داد.

در این مسابقه که عصر شنبه با حضور حدود یکهزار نفر از علاقمندان به فوتبال در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد دو تیم در پایان به تساوی شش بر شش دست یافتند.

برای تیم مدیران و پیشکسوتان استان خوزستان عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان، سید شریف حسنی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل تربیت بدنی خوزستان و چند بازیکن اسبق باشگاههای استان خوزستان به میدان رفتند.

استاندار خوزستان در حاشیه این مسابقه به خبرنگار ایرنا گفت: برگزاری مناسبتهای مختلف ازجمله ورزشی درایام سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر فضایی خاص در کشور ایجاد می کند.

عبدالحسن مقتدایی اظهار داشت : ورزش علاوه بر تضمین سلامتی آحاد جامعه ، برگزاری آن سبب ایجاد شور وهیجان درمیان دوست داران و کسانی می شود که در این رشته فعال هستند.

وی که عضو ثابت این مسابقه بود اظهارداشت : به رغم اینکه بازی دوستانه بود اما همانطور که شاهد بودید هنگام رد وبدل شدن گل میان دوتیم ، چه هیجان خوبی میان تماشاگران ایجاد می شد.

استاندار خوزستان گفت : من امیدوارم که نظیر این مسابقه دردیگر شهرهای کشور برگزار شود تا مردم روی به میدانهای ورزشی بیاورند.

وی با اشاره به اینکه ازیک ماه قبل برای چنین مسابقه ای برنامه ریزی شده بود گفت : هدف اصلی از برگزاری مسابقه صرف درآمدهای آن برای امور خیریه بوده و در وهله دوم ایجاد روحیه نشاط در بین جامعه است .

دراین مسابقه که برای نخستین بار دراهواز برگزار شد دوتیم فوتسال پیشکسوتان خوزستان و هنرمندان کشور به نتیجه مساوی شش بر شش رسیدند.

آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نیز با حضور در سالن برگزاری مسابقه باعث شور و هیجان تماشاگران شد.

جمعی از مدیران دستگاههای دولتی نیز با حضور در این سالن مسابقه یاد شده را تماشا کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک