کد خبر: 4371
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۶:۲۴

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کیفرخواست پرونده بابک زنجانی صادر شده و به دادگاه رفته است. به گزارش خوزستان سرافراز، قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد. وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مسائل مالی این پرونده گفت: خیلی از املاک و اموال متهمین به نام دیگران است که باید برگردد و به بانک و طلب کاران پرداخت شود. قاضی سراج در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت مدیران بانکی پرونده ۳ هزار میلیاردی گفت: آن بخش از پرونده هم در حال رسیدگی است. رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی در مورد پرونده وکیل…

97268_202

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کیفرخواست پرونده بابک زنجانی صادر شده و به دادگاه رفته است.

به گزارش خوزستان سرافراز، قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مسائل مالی این پرونده گفت: خیلی از املاک و اموال متهمین به نام دیگران است که باید برگردد و به بانک و طلب کاران پرداخت شود.

قاضی سراج در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت مدیران بانکی پرونده ۳ هزار میلیاردی گفت: آن بخش از پرونده هم در حال رسیدگی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی در مورد پرونده وکیل ۳۲ میلیاردی گفت: رای صادر شده است و برای این وکیل ۱۸ سال حکم صادر شد و حکم دادگاه بدوی است مدیر کل مربوطه هم به ۵ سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد آن وکیل باید ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول بدهد و مدیر کل هم به پرداخت ۴۶۵ میلیون تومان محکوم شد.

وی در مورد کیفرخواست پرونده بابک زنجانی گفت: کیفرخواست صادر شده و به دادگاه رفته و در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال رسیدگی است کلیه اموال شناسایی شده و تحویل وزارت نفت گردیده که البته این اموال کفاف بدهی را نمی دهد.

قاضی سراج در پاسخ به سوالی درباره تخلفات نهاد ریاست جمهوری در دولت قبل خاطر نشان کرد: قطعا هر تخلفی که صورت بگیرد رسیدگی خواهد شد گزارش ها در این مورد محرمانه است تا زمانی که به دادگاه نرود از گفتن آن معذوریم.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک