کد خبر: 4365
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۵:۵۹

دروازه‌بان استقلالی‌ها بار دیگر به این تیم برگشت. به گزارش خوزستان سرافراز” سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان فصل گذشته پیکان دقایقی پیش و پس از جلسه با مسئولان استقلال برای حضور در این تیم به توافق رسید. هرچند عقد قرارداد با وی به فردا موکول شد. به این ترتیب از بین محسن فروزان و وحید طالب‌لو قطعا یکی از استقلال جدا خواهد شد. پرویز مظلومی پیشتر هم از حضور قطعی این دروازه‌بان در تیمش خبر داده بود. همچنین از استقلال خبر می‌رسد میلاد فخرالدینی به دلیل اختلافات مالی با مسئولان استقلال احتمال دارد، از این تیم جدا شود. او پیشنهادی جدی از سوی تراکتوری‌ها دریافت کرده است و باید دید راهی تیم سابقش خواهد شد یا همچنان در استقلال می‌ماند.

دروازه‌بان استقلالی‌ها بار دیگر به این تیم برگشت.

به گزارش خوزستان سرافراز” سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان فصل گذشته پیکان دقایقی پیش و پس از جلسه با مسئولان استقلال برای حضور در این تیم به توافق رسید. هرچند عقد قرارداد با وی به فردا موکول شد. به این ترتیب از بین محسن فروزان و وحید طالب‌لو قطعا یکی از استقلال جدا خواهد شد.

پرویز مظلومی پیشتر هم از حضور قطعی این دروازه‌بان در تیمش خبر داده بود.

همچنین از استقلال خبر می‌رسد میلاد فخرالدینی به دلیل اختلافات مالی با مسئولان استقلال احتمال دارد، از این تیم جدا شود. او پیشنهادی جدی از سوی تراکتوری‌ها دریافت کرده است و باید دید راهی تیم سابقش خواهد شد یا همچنان در استقلال می‌ماند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک