کد خبر: 4346
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۴:۰۰

سرپرست تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس معتقد است که افرادی که در مقابل باشگاه تجمع کرده و شعار سر می‌دادند، خط و پول گرفته بودند. به‌ گزارش خوزستان سرافراز، محمود خوردبین با اشاره به تجمع روز شنبه برخی از هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس در مقابل درفشی فر، اظها‌ر کرد: آن هو‌اد‌ا‌رانی که چنین اعتراضاتی کرده‌اند تا بقیه را خراب کنند، خط و پول گرفته بودند. وی ا‌دا‌مه‌ داد: افرادی که به اسم تجمع و اعتراض به من بی ادبی کردند فکر می‌کنند من در این مسائل دخالت می‌کنم اما چنین نیست حتی اگر دخالت کنم ۵۰ سال زحمت نکشیده‌ام که چند نفر بیایند و با بی ادبی با من بی احترامی کنند. خوردبین ادامه داد: ما چند بازیکن را گرفته‌ایم و در حال‌ رایزنی با چند بازیکن دیگر هستیم. ممکن است یک مربی دوست نداشته باشد که یک بازیکن را جذب کند و به او اعتقاد نداشته باشد. سرپرست پر‌سپولیس با بیان این که ما تمرینات خود را به موقع آغاز و کار خود را به خوبی شروع کرده‌ایم، گفت: اینکه چرا برخی این گونه رفتار می‌کنند و چنین رفتاری از آنها سر می‌زند را نمی‌دانم. هر کسی که این کاره باشد می‌داند که آنها از جایی خط می‌گیرند. خوردبین همچنین درباره عدم مذاکره…

سرپرست تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس معتقد است که افرادی که در مقابل باشگاه تجمع کرده و شعار سر می‌دادند، خط و پول گرفته بودند.

به‌ گزارش خوزستان سرافراز، محمود خوردبین با اشاره به تجمع روز شنبه برخی از هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس در مقابل درفشی فر، اظها‌ر کرد: آن هو‌اد‌ا‌رانی که چنین اعتراضاتی کرده‌اند تا بقیه را خراب کنند، خط و پول گرفته بودند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: افرادی که به اسم تجمع و اعتراض به من بی ادبی کردند فکر می‌کنند من در این مسائل دخالت می‌کنم اما چنین نیست حتی اگر دخالت کنم ۵۰ سال زحمت نکشیده‌ام که چند نفر بیایند و با بی ادبی با من بی احترامی کنند.

خوردبین ادامه داد: ما چند بازیکن را گرفته‌ایم و در حال‌ رایزنی با چند بازیکن دیگر هستیم. ممکن است یک مربی دوست نداشته باشد که یک بازیکن را جذب کند و به او اعتقاد نداشته باشد.

سرپرست پر‌سپولیس با بیان این که ما تمرینات خود را به موقع آغاز و کار خود را به خوبی شروع کرده‌ایم، گفت: اینکه چرا برخی این گونه رفتار می‌کنند و چنین رفتاری از آنها سر می‌زند را نمی‌دانم. هر کسی که این کاره باشد می‌داند که آنها از جایی خط می‌گیرند.

خوردبین همچنین درباره عدم مذاکره با سیدجلال حسینی و کریم انصاری فرد، اظها‌ر کرد: ممکن است یک مربی به برخی از بازیکنان اعتقاد نداشته باشد. سرمربی بازیکنی را می‌گیرد که به او اعتقاد داشته باشد. برانکو به سیدجلال و انصاری فرد اعتقاد ندارد.

وی در مورد مربی بدنساز پر‌سپولیس نیز گفت: به زودی مربی بدنساز تیم مشخص می‌شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک