کد خبر: 4460
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۵

به گزارش  خوزستان سرافراز به نقل از پایگاه النهرین، ریبوار عبدالله تحلیلگر سیاسی کُرد از فعالیت بزرگترین مرکز جاسوسی بین المللی سیا در خاورمیانه در استان اربیل عراق خبر داد و افزود: سازمان سیا بزرگترین مرکز جاسوسی شعبه منطقه خاورمیانه‌ای را نزدیک فرودگاه اربیل در شمال عراق دایر کرده است. وی افزود: دولت اقلیم کردستان عراق مدعی است که این ایستگاه برای مستشاران آمریکایی اختصاص یافته است اما واقعیت این است که این یک ایستگاه جاسوسی بین المللی است. دولت کردستان عراق با این ایستگاه با هدف کسب حمایت از آن و نیز رصد تحرکات و اطلاعات محرمانه از برخی کشورها موافقت کرده است. عبدالله تأکید کرد: رهبران کرد در اقلیم، اطلاعات این ایستگاه جاسوسی را لو دادند و از وجود افسران برجسته سیا در این ایستگاه و نیز دستگاه‌های بسیار پیشرفته ماهواره‌ای در آن خبر دادند. این ایستگاه هدفش جاسوسی از ایران، عراق و سوریه است.

سازمان سیا

به گزارش  خوزستان سرافراز به نقل از پایگاه النهرین، ریبوار عبدالله تحلیلگر سیاسی کُرد از فعالیت بزرگترین مرکز جاسوسی بین المللی سیا در خاورمیانه در استان اربیل عراق خبر داد و افزود: سازمان سیا بزرگترین مرکز جاسوسی شعبه منطقه خاورمیانه‌ای را نزدیک فرودگاه اربیل در شمال عراق دایر کرده است.

وی افزود: دولت اقلیم کردستان عراق مدعی است که این ایستگاه برای مستشاران آمریکایی اختصاص یافته است اما واقعیت این است که این یک ایستگاه جاسوسی بین المللی است. دولت کردستان عراق با این ایستگاه با هدف کسب حمایت از آن و نیز رصد تحرکات و اطلاعات محرمانه از برخی کشورها موافقت کرده است.

عبدالله تأکید کرد: رهبران کرد در اقلیم، اطلاعات این ایستگاه جاسوسی را لو دادند و از وجود افسران برجسته سیا در این ایستگاه و نیز دستگاه‌های بسیار پیشرفته ماهواره‌ای در آن خبر دادند. این ایستگاه هدفش جاسوسی از ایران، عراق و سوریه است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک