کد خبر: 12326
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۵:۳۶

خوزستان سرافراز:  مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان خوزستان گفت: همزمان با شروع بازگشت زائران از کربلای معلا دو پایانه مسافری در نقاط صفر مرزی شلمچه و چذابه راه اندازی شد. مسعود مصدقی افزود:این پایانه ها که در مجاورت این دو مرز جانمایی شده در همه ساعات شبانه روز آماده انتقال زائران بازگشته از کربلای معلا به اقصی نقاط کشور می باشند. وی اظهار کرد: اتوبوس های پیش بینی شده برای انتقال زائران اربعین با نرخ مصوب و تحت نظارت اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان وظیفه جابجایی زائران را بر عهده دارند. مصدقی همچنین گفت:زائران بازگشته از کربلای معلا پس از ورود به پایانه های بین المللی شلمچه و چذابه از طریق این اتوبوس ها به همه کشور از جمله تهران ، اصفهان ، شیراز ، یزد و یاسوج منتقل می شوند. مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان افزود: این دو پایانه حمل ونقل تا بازگشت کامل زائران اربعین حسینی به کشور فعال خواهند بود. بنا به این گزارش زائرانی که با وسایل نقلیه شخصی به مرزهای شلمچه و چذابه آمده اند پس از انتقال با اتوبوس تا محل توقفگاههای خودرها ، با وسایل شخصی راهی شهرهای خود می شوند. هم اکنون…

untitled

خوزستان سرافراز:

 مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان خوزستان گفت: همزمان با شروع بازگشت زائران از کربلای معلا دو پایانه مسافری در نقاط صفر مرزی شلمچه و چذابه راه اندازی شد.

مسعود مصدقی افزود:این پایانه ها که در مجاورت این دو مرز جانمایی شده در همه ساعات شبانه روز آماده انتقال زائران بازگشته از کربلای معلا به اقصی نقاط کشور می باشند.

وی اظهار کرد: اتوبوس های پیش بینی شده برای انتقال زائران اربعین با نرخ مصوب و تحت نظارت اداره کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان وظیفه جابجایی زائران را بر عهده دارند.

مصدقی همچنین گفت:زائران بازگشته از کربلای معلا پس از ورود به پایانه های بین المللی شلمچه و چذابه از طریق این اتوبوس ها به همه کشور از جمله تهران ، اصفهان ، شیراز ، یزد و یاسوج منتقل می شوند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان افزود: این دو پایانه حمل ونقل تا بازگشت کامل زائران اربعین حسینی به کشور فعال خواهند بود.

بنا به این گزارش زائرانی که با وسایل نقلیه شخصی به مرزهای شلمچه و چذابه آمده اند پس از انتقال با اتوبوس تا محل توقفگاههای خودرها ، با وسایل شخصی راهی شهرهای خود می شوند.

هم اکنون کار بازگشت زائران به کشور از دو پایانه مرزی چذابه وشلمچه شروع شده است.

بیش از ۷۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از دو مرز بین المللی شلمچه و چذابه راهی کربلای معلا شده اند.

 

ایرنا/

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک