کد خبر: 12784
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۵:۴۲

 آیت الله مرتضی مقتدایی گفت: نوه امام به عنوان کسی که وابسته به امام است و همیشه در مقام حمایت از نظام و جایگاه رهبری نظام بوده، قطعا منشاء خیر و برکت در خبرگان است.   نشریه حریم امام نوشت: مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم  در خصوص اعلام حضور یادگار امام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: ان شاء الله تصمیمی که ایشان گرفته اند مبارک است و امیدوارهستیم که ایشان با جایگاه و محبوبیتی که میان مردم دارند و با انتسابی که به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دارند موفق باشند. وی افزود: امیدوارم ایشان در مجلس خبرگان با توجه به انتساب شان به امام و علاقه و انسی که با رهبری دارند، بتوانند منشاء خیر و برکت باشند. مدیر سابق حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: ما از درگاه خدای بزرگ صحت، سلامتی و موفقیت برای ایشان می خواهیم و دعا می کنیم که ان شاء الله مورد عنایت امام زمان ارواحنا له الفداء واقع شوند. آیت الله مقتدایی با بیان اینکه خبرگان جایی است که برای تقویت رهبری که تقویت نظام است، افزود: حضور نوه امام به عنوان کسی که وابسته به امام است و همیشه در مقام حمایت از نظام و جایگاه رهبری نظام بوده…

 آیت الله مرتضی مقتدایی گفت: نوه امام به عنوان کسی که وابسته به امام است و همیشه در مقام حمایت از نظام و جایگاه رهبری نظام بوده، قطعا منشاء خیر و برکت در خبرگان است.

 

نشریه حریم امام نوشت: مدیر شورای عالی حوزه علمیه قم  در خصوص اعلام حضور یادگار امام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: ان شاء الله تصمیمی که ایشان گرفته اند مبارک است و امیدوارهستیم که ایشان با جایگاه و محبوبیتی که میان مردم دارند و با انتسابی که به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دارند موفق باشند.

وی افزود: امیدوارم ایشان در مجلس خبرگان با توجه به انتساب شان به امام و علاقه و انسی که با رهبری دارند، بتوانند منشاء خیر و برکت باشند.

مدیر سابق حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: ما از درگاه خدای بزرگ صحت، سلامتی و موفقیت برای ایشان می خواهیم و دعا می کنیم که ان شاء الله مورد عنایت امام زمان ارواحنا له الفداء واقع شوند.

آیت الله مقتدایی با بیان اینکه خبرگان جایی است که برای تقویت رهبری که تقویت نظام است، افزود: حضور نوه امام به عنوان کسی که وابسته به امام است و همیشه در مقام حمایت از نظام و جایگاه رهبری نظام بوده است قطعا منشاء خیر و برکت و اثر(در خبرگان) است.

وی یادآور شد: یادم هست مرحوم پدرشان حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد آقا در سخنرانی سالروز رحلت امام در حرم ایشان نسبت به رهبری مطالبی را تصریح کردند و از ایشان حمایت خود را بیان کردند. من بعد از آن سخنرانی به ایشان گفتم شما ثابت کردید که فرزند امام هستید زیرا امام رضوان الله تعالی علیه در زمان حیات خود، حفظ نظام را از هر چیزی بالاتر می دانست و حتی از شما که عزیزان امام بودید برای آن ارزش بیشتری قائل بود و شما امروز تشخیص دادید حفظ نظام در گرو حمایت از رهبری نظام است و این مطالبی که شما گفتید برای حفظ نظام بود.

آیت الله مقتدایی گفت: ایشان(آیت الله سید حسن خمینی) فرزند همان پدر است و حضور ایشان در خبرگان در مواقع خاص و حساس می تواند برای حفظ نظام و جایگاه رهبری تأثیر بالایی داشته باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک