کد خبر: 12845
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ آذر/ ۱۳۹۴ - ۸:۴۰

 شهردار اهواز در جمع مدیران شهرداری ضمن تصریح بر زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات بر عدم دخالت و جانبداری مجموعه مدیریت شهری در انتخابات پیش رو تاکید کرد. سیدخلف موسوی با بیان این مطلب که انتخابات در نظام مقدس اسلامی، مظهر و تبلور مردم سالاری دینی است و عمق وابستگی نظام ما را به مردم نشان می دهد، خاطرنشان کرد: از روز نخست پیروزی انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) بر مشارکت مردم در بخش های مختلف تصمیم گیری و تصمیم سازی تاکید داشتند و حتی یک روز انتخابات، در شرایط سخت و ملتهب ابتدای انقلاب، سال های جنگ تحمیلی و پس از آن تعطیل نشده و دچار وقفه نگردید. شهردار اهواز اظهار داشت: هنوز هم بسیاری از کشورهای همسایه، دور و نزدیک، آرزوی برگزاری انتخابات مانند آنچه در جمهوری اسلامی صورت می گیرد را دارند و می توان وجه تمایز ساختار سیاسی کشورمان را با سایر کشورها در تنوع، آزادی و امنیت فضای انتخاباتی آن دانست. موسوی با اشاره به آغاز فرایندهای رسمی دو انتخابات مهم مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در روزهای آتی و نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات در اسفندماه، گفت: در دهه چهارم انقلاب قرار داریم، منطقه خاورمیانه شرایط حساسی دارد و امروز…

 سیدخلف موسوی تاکید کرد:  شهرداری وارد دعواها و مجادلات سیاسی نخواهد شد

 شهردار اهواز در جمع مدیران شهرداری ضمن تصریح بر زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات بر عدم دخالت و جانبداری مجموعه مدیریت شهری در انتخابات پیش رو تاکید کرد.

سیدخلف موسوی با بیان این مطلب که انتخابات در نظام مقدس اسلامی، مظهر و تبلور مردم سالاری دینی است و عمق وابستگی نظام ما را به مردم نشان می دهد، خاطرنشان کرد: از روز نخست پیروزی انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) بر مشارکت مردم در بخش های مختلف تصمیم گیری و تصمیم سازی تاکید داشتند و حتی یک روز انتخابات، در شرایط سخت و ملتهب ابتدای انقلاب، سال های جنگ تحمیلی و پس از آن تعطیل نشده و دچار وقفه نگردید.

شهردار اهواز اظهار داشت: هنوز هم بسیاری از کشورهای همسایه، دور و نزدیک، آرزوی برگزاری انتخابات مانند آنچه در جمهوری اسلامی صورت می گیرد را دارند و می توان وجه تمایز ساختار سیاسی کشورمان را با سایر کشورها در تنوع، آزادی و امنیت فضای انتخاباتی آن دانست.

موسوی با اشاره به آغاز فرایندهای رسمی دو انتخابات مهم مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در روزهای آتی و نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات در اسفندماه، گفت: در دهه چهارم انقلاب قرار داریم، منطقه خاورمیانه شرایط حساسی دارد و امروز که دشمنان از تحریم و فشارهای سخت چون جنگ برای از پای درآوردن کشور و مردم ما نتیجه نگرفته اند، نباید اجازه دادکه شرایط نفوذ جریانی آنها در وضعیت پس از برجام ایجاد شود.

شهردار اهواز گفت: زمینه سازی برای حضور گسترده و حداکثری مردم در دو انتخاب حساس پیش رو وظیفه مهم و اصلی همه مدیران نظام اسلامی است.

وی افزود: مدیریت شهری به دلیل احاطه بر تاسیسات ، اماکن و مجموعه های تاثیرگذار در شهر، نقش تعیین کننده ای در ترغیب و تشویق شهروندان به حضور در انتخابات دارد.

موسوی ادامه داد: استراتژی شهرداری اهواز در انتخابات فرارو، حفظ بی طرفی کامل و ایجاد زمینه ها و بستر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش روست.

شهردار اهواز که در جمع مدیران شهرداری سخن می گفت، تاکید کرد: مدیران شهری در هر رده و قسمتی مجاز نیستند از امکانات شهرداری له یا علیه کاندیداها استفاده کنند و اگر به این نتیجه رسیده اند که به شکل مصداقی وارد فضای انتخاباتی شوند در اولین فرصت استعفا داده و مرخصی بگیرند.

سیدخلف موسوی، مدیریت حراست شهرداری را موظف نمود که با حساسیت و دقت بیشتری بر فعالیت های مدیران شهرداری معطوف به فضای انتخابات نظارت نماید و در صورت مشاهده کوچکترین تخلفی با جدیت ، قاطعیت و بدون تسامح برخورد لازم قانونی را به عمل آورد.

شهردار اهواز در پایان با اشاره به گستردگی خدمات و فعالیت های مدیریت شهری از شهروندان خواست به عنوان ناظری امین فعالیت های شهرداری در فضای انتخابات  را رصد کرده و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به سامانه ۱۳۷ و یا حراست شهرداری اطلاع دهند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک