کد خبر: 13293
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ دی/ ۱۳۹۴ - ۴:۰۱

دبیر ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی دادگستری خوزستان گفت: هیچ کس حق بازی کردن با رای مردم را ندارد چرا که این اقدام خلاف امانت داری و آموزه های دینی و شرع مقدس اسلام است.

 

 

خوزستان سرافراز:حجت الاسلام سعید سعدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز به حماسه ۹دی اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف اصلی همه ما یادآوری ایام الله است.

وی با بیان این که در زمان حاضر خیلی از دشمنان اسلام با کارشکنی ها و تبلیغات منفی قصد دارند این روزهای بزرگ را از یاد مردم ببرند افزود:حماسه ۹ دی یکی از این روزها بود که در سال ۱۳۸۸ مردم در سراسر ایران ازجمله در خوزستان این حماسه بزرگ را رقم زدند.

دبیر ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی دادگستری خوزستان ادامه داد: درسال ۱۳۸۸ همه قشرهای مردم مانند این روزها که برای حضور در انتخابات خود را آماده می کنند در شهرها و روستاها پا به عرصه انتخابات گذاشته و با رای خود سرنوشت خود را رقم زدند.

وی بیان کرد: پس از انتخابات برخی ها که نتیجه انتخابات را به سود خود ندیدند به رای مردم اعتراض کردند در حالی که تمامی دستگاه های حکومتی هم وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و هم امانت دار خوبی برای آرای مردم بودند.

حجت الاسلام سعدی با انتقاد از برخی کاندیداها که به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند گفت: تمامی کاندیداها برای ارایه برنامه های خود فرصت کافی داشتند حتی برخی ها تا آخرین روز انتخابات از رسانه های خارجی هم برای تبلیغات خود بهره بردند اما آن ها که با این انتخابات مشکل داشتند مردم را به تجمع در خیابان ها دعوت کردند و این نقطه آغاز فتنه بود.

وی فتنه ۸۸ را تنها یک جریان برای ایجاد نفاق در بین آحاد مردم دانست و گفت: این افراد می خواستند نظام را از داخل به جان خودش بیندازند.

حجت الاسلام سعدی مردم در آن سال ، هشت ماه تمام صبوری کردند اما آشوبگران علاوه بر شعار دادن علیه شورای نگهبان به جایگاه امام و روز جهانی قدس و انقلاب نیز جسارت کردند و در روز عاشورا به اهل بیت (ع) توهین و عزاداران را مورد تعرض قرار دادند.

وی در پایان گفت:چراغ انقلابی که به دست امام خمینی (ره) روشن شد و به مردم سپرده شد هیچگاه خاموش نخواهد شد.

 

 

 

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک