کد خبر: 13505
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 1/ ژانویه/ 2016 - 2:48

در حساس ترین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، عصر امروز تیم استقلال خوزستان صدرنشین لیگ برتر در مقابل تیم پرسپولیس شکست خورد تا صدرنشینی را تقدیم استقلال تهران کند.

 

خوزستان سرافراز:شاگردان برانکو ایوانکویچ در این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با نتیجه ۲ بر صفر برابر حریف خود به پیروزی رسیدند و بطور موقت به رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کردند.

گل های پرسپولیس را دراین دیدار امید عالیشاه دردقیقه ۱۷ و مهدی طارمی دردقیقه ۴۹ درون دروازه تیم استقلال خوزستان جای دادند و برتری تیمشان را برابر قهرمان نیم فصل رقابت های لیگ برتر رقم زدند.

شاگردان برانکو در این دیدار که از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی به جریان افتاد، میزبان تیم استقلال خوزستان بودند و با حمایت تماشاگران خودی در این دیدار خانگی بهره لازم را به دست آوردند.

رامین رضاییان در دقیقه ۱۳ با شوتی از راه دور شانس خود را برای گشودن دروازه استقلال خوزستان امتحان کرد، ولی این بارهم دروازه بان استقلال بود که با واکنشی مناسب ضربه زمینی و محکم بازیکن پرسپولیس را مهار کرد.

تداوم حملات سرخ پوشان در حضور پرشور هواداران این تیم در دقیقه ۱۷ سرانجام به ثمرنشست و نخستین گل این دیدار رقم خورد. در این دقیقه امید عالیشاه با جاگیری مناسب در محوطه جریمه ، توپ ارسالی را با یک ضربه سر محکم به قعر دروازه خسوس فرستاد و دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

نیمه دوم با حملات هجومی بازیکنان تیم پرسپولیس آغاز شد و شاگردان برانکو دردقیقه ۴۹ خیلی زود به گل دوم رسیدند. در این دقیقه پاس طولی و زیبای محسن مسلمان از بین مدافعان تیم استقلال خوزستان عبور کرد و به مهدی طارمی که در بین مدافعان حریف قرارگرفته بود رسید و این بازیکن با سرعتی مثال زدنی، خود را به دروازه حریف رساند و در موقعیت تک به تک توپ را با شوتی زیبا به گل دوم این تیم تبدیل کرد.

در ادامه شاگردان ویسی با دراختیار گرفتن توپ و میدان از کناره ها به سمت دروازه تیم پرسپولیس حرکت کرده و چندین بار صاحب موقعیت شدند که البته هیچ کدام منجر به گل نشد.

دراین دقایق شاگردان برانکو چشم به ضد حملات داشتند و درچند موقعیتی که بدست آوردند، خطرناک ظاهر شدند اما نتیجه باز هم تغییری نکرد.

این روند تا پایان این دیدار ادامه داشت و اتفاق دیگری نیفتاد و بازی با همان نتیجه ۲ بر صفر به پایان رسید تا پرسپولیس استقلال تهران را صدرنشین کند.

برانکو ایوانکویچ سرمربی سرخ پوشان پایتخت تیم خود را با ترکیب ایمان صادقی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و امید عالیشاه راهی زمین کرد.
عبدالله ویسی که تیمش در صدر جدول رده بندی قرار دارد، تیم خود را با ترکیب فرناندو دخسوس( دروازه بان)، محمد طیبی، موسی کولی بالی، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، میثم دورقی، حکیم نصاری، علی اصغر عاشوری، رحیم زهیوی، مهدی زبیدی و حسن بیت سعید به میدان فرستاد.

احمد صالحی وظیفه قضاوت از این دیدار حساس را برعهده داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار