کد خبر: 13653
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ دی/ ۱۳۹۴ - ۳:۱۶

پس از حمایت جیبوتی از عربستان در موضوع حمله به سفارت عربستان در تهران، تصویری در رسانه‌ها از محمود احمدی‌نژاد با این توضیح منتشر شده است که جیبوتی همان کشوری است که ساختمان مجلس آن را ایران ساخته است.

 

خوزستان سرافراز/ پس از حمایت جیبوتی از عربستان در موضوع حمله به سفارت عربستان در تهران، تصویری در رسانه‌ها از محمود احمدی‌نژاد با این توضیح منتشر شده است که جیبوتی همان کشوری است که ساختمان مجلس آن را ایران ساخته است. این در حالی است که احمدی نژاد فروردین ماه سال ۱۳۹۲ همراه هیاتی از ایران به ۳ کشور غنا، نیجر و بنین سفر کرد که تصویر منتشره در رسانه‌ها به همین سفر احمدی‌نژاد مربوط است. تنها سفر احمدی‌نژاد به جیبوتی در اواخر سال ۸۷ انجام شده است.

از سوی دیگر ساخته شدن مجلس جیبوتی توسط ایران واقعیت دارد. این ساختمان با هزینه ایران و توسط شرکتی ایرانی ساخته شده است و در آذرماه ۹۳ با حضور علی لاریجانی ریس مجلس شورای اسلامی افتتاح شده است. احداث ساختمان مجلس جمهوری جیبوتی از طریق اختصاص یک خط اعتباری ۱۰ میلیون یورویی به وسیله بانک توسعه صادرات در سال ۲۰۰۳(۱۳۸۱) صورت گرفته و احداث این ساختمان در سال ۲۰۰۷ (۱۳۸۵) و در دولت نهم شروع شد.

 

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare




نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک