کد خبر: 13711
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ دی/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۳

گردهمایی بزرگ سلحشوران گردان جعفرطیار و گرامیداشت شهدای این گردان در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت( ع ) جمعه شب با حضور محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام ،جمعی از فرماندهان بسیج و سپاه، بسیجیان و نیروهای گردان جعفرطیار خوزستان در مسجد اعظم اهواز برگزار شد.

خوزستان سرافراز:دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:آمریکا و اسرائیل و برخی کشورهای منطقه ارزش های انسانی، آزادی و حقوق بشررا به تمسخرگرفته اند وآنگاه کشور ما را به ایجاد بی ثباتی در منطقه متهم کرده اند.

سرلشگر محسن رضایی جمعه شب در گردهمایی بزرگ سلحشوران گردان جعفر طیار و گرامیداشت شهدای این گردان در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت(ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای سرافراز اظهارکرد: گردان جعفر طیار از گردان های خط شکن،موثر و پرتلاش در دوران دفاع مقدس بود.

وی با بیان این که گردان جعفر طیار اگرچه خود جزء یک لشگر بود اما ظرفیت یک لشگر را داشت افزود: این گردان در دوران جنگ تحمیلی رزمندگان بیشماری را در خود جای داده و در صحنه های نبرد میدان های فراوانی را برای رزمندگان اسلام باز کرد.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام این گردان را یک خانواده مجاهد دانست و گفت:اگرچه سال ها از جنگ می گذرد اما گردان جعفر طیارهمچنان زنده است و رزمندگان غیوری را به جبهه های نبرد با دشمنان اسلام و نظام اعزام می کند.

وی با بیان این که دشمنان می خواستند ملت ایران را در برابر ظلم و ستم ساکت کنند گفت: این گردان درجنگ نابرابر قیام کرد اما این قیام برای عدالت و استقلال بود و با این که به شکل نظامی می جنگید اهداف انقلابی را دنبال می کرد.

رضایی بیان کرد: دشمنان قصد داشتند ایران را ناتوان جلوه دهند و آزادی و استقلال را از ما بگیرند اما نمی دانستند که جنگ قدرت دفاعی کشور ما را بالا برده و هرچه از جنگ گذشت این قدرت دفاعی نیز بیشتر از گذشته شد تا این که به تحریم های سیاسی و اقتصادی روی آوردند.

وی ادامه داد: کشورهای غربی به بهانه ساخت سلاح هسته ای کشور ما را تحریم کردند در حالی که خودشان هم بمب اتمی ساخته بودند و هم از آن در جنگ استفاده کرده بودند.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: این کشورهای غربی پس از این که در تحریم ها راه به جایی نبردند اکنون به بهانه مقابله با تروریسم و جلوگیری از دستیابی ایران به موشک های پیشرفته با تحریم های جدید موشکی ما را تهدید می کنند.

وی به حمایت کشورهای غربی از تروریسم اشاره کرد و گفت: این کشورها در طول تاریخ همواره همراه کشورهایی بوده اند که حکومتشان برپایه دیکتاتوری و ظلم ایجاد شده و هیچ اثری از رعایت حقوق بشر در این کشورها مشاهده نشده است همانگونه که در طول تاریخ به جای حمایت از مردم ستم دیده منطقه از تروریسم حمایت کردند.

رضایی با بیان این که ملت های اروپایی به زودی خواهند فهمید که در کنار بدترین تروریست های عالم که به دست دولت های خود ساخته شده اند قرار گرفته اند گفت: شعارهای حقوق بشری در کناردولت ها و حکامی قرار گرفته است که دیگرچیزی به غیر از آبروریزی برای کشورشان ازخود به جای نگذاشته اند.

گردهمایی بزرگ سلحشوران گردان جعفرطیار و گرامیداشت شهدای این گردان در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت( ع ) جمعه شب با حضور محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام ،جمعی از فرماندهان بسیج و سپاه، بسیجیان و نیروهای گردان جعفرطیار خوزستان در مسجد اعظم اهواز برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک