کد خبر: 13718
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ دی/ ۱۳۹۴ - ۵:۵۸

آری این حدیث تلخ حاکی از عمق یک شوربختی سیاسی _ اجتماعی است که بنده در حسینیه ام البنین حمیدیه در شب جمعه گذشته بیان کردم.

خوزستان سرافراز/  عبدالرحمن نیک سرشت:در چهارمین نشست هم اندیشی نامزدهای دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی که توسط جمعیت موسوم به  اعتدالیون در حسینیه ی ام البنین شهرستان حمیدیه برگزارشد. درپاسخ به سوال مطروحه،مبنی براین که با چه شعاری وارد انتخابات شدید در عرض نود ثانیه مفید از کل وقت اختصاصی پنج دقیقه ای به خود،مختصرا بدین شکل پاسخ دادم.

 بنده عرض کردم با گفتمان زاد بوم گرایی که شرح آن را مفصل نوشته و توضیح داده ام وارد انتخابات شدم که البته این گفتمان با شعارحب الوطن من الایمان معرفی شده است واقعیت امر این است که اگر ما به موطن خود عشق می ورزیدیم و خوزستان را دوست می داشتیم حال و روزش بدینجا نمی کشید!!

 باور کنید نگرش ما خوزستانی ها به مقوله ی قدرت سیاسی،از جهت نگاه غارتی و غنیمتی است شما خوب دقت کنید به نوع زندگی و طبقه ای که اکنون بیشتر نمایندگان دوره های قبل به سر می برند برخی از آنها با تجدید فراش خانواده شان را گسترش دادند و نیز همچنین بعضی هم با زدن شرکت و کارخانه و تجارت خانه در تهران و کرج و اراک و مشهد ،،،،،،،به طور کلی تغییر طبقه دادند و دیگر نه در خوزستان زندگی می کنند و نه با خوزستانی جماعت داد و ستد می کنند !

وتنها اندکی انگشت شمار از نمایندگان ادوار خوزستان هستند که زندگی قبل و بعد از به کرسی نشستن خود را تغییر ندادند !

 آری این حدیث تلخ حاکی از عمق یک شوربختی سیاسی _ اجتماعی است که بنده در حسینیه ام البنین حمیدیه در شب جمعه گذشته بیان کردم.

اما براستی تا کی این شیوه ی غلط و مرسوم می تواند ادامه داشته باشد و تا چقدر طبقه ی سوم می تواند زیر خط فلاکت دوام بیاورد!

بزرگان،نخبگان محض رضای خدا،خوزستان را از این وضعیت نجات دهید!

والسلام

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک