کد خبر: 13885
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ دی/ ۱۳۹۴ - ۴:۱۰

با پایان یافتن عملیات حفاری و تکمیل نخستین حلقه چاه در میدان نفتی سهراب در گستره عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان، این چاه آماده بهره برداری شد.

 

 

خوزستان سرافراز:مدیر پروژه حفاری ۱۲ حلقه چاه در میادین دارخوین و سهراب در شرکت ملی حفاری ایران در این باره گفت: حفر و تکمیل این چاه با کاربست دکل حفاری ۴۸ فتح ناوگان این شرکت پیش از مدت  تعیین شده از سوی واحد متقاضی صورت گرفت.

مهندس جلیل مطوری با بیان اینکه ملی حفاری براساس قرارداد با شرکت نفت و گاز اروندان ۹ حلقه چاه در میدان های دارخوین و سهراب تعمیر و ۳ حلقه چاه توسعه ای ایجاد می کند، افزود: هم اکنون دستگاه حفاری ۴۸ فتح در حال جابجایی و استقرار در موقعیت جدید است.

وی با اشاره به فعالیت دو دستگاه حفاری این شرکت در میدان های پیش گفته، اظهار کرد: دستگاه ۵۴ فتح نیز هم اینک در میدان دارخوین مستقر و در حال عملیات حفاری یک حلقه چاه می باشد.

مطوری یادآور شد: در چارچوب قرارداد میان دو شرکت که فروردین امسال امضاء و مبادله شد، شرکت ملی حفاری ایران این پروژه را به صورت کلید در دست در مدت ۲۴ ماه اجرا خواهد کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک