کد خبر: 13995
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ دی/ ۱۳۹۴ - ۰:۵۵

لغو تحریم‌ها می‌تواند موجب دستیابی به رشد اقتصادی، توسعه و اشتغال برای جوانان و بهبود زندگی مردم شود.

خوزستان سرافراز:دکتر عبدالحسن مقتدایی اظهار کرد: لغو تحریم‌ها می‌تواند موجب دستیابی به رشد اقتصادی، توسعه و اشتغال برای جوانان و بهبود زندگی مردم شود.

 

وی افزود: موفقیت به دست آمده در مذاکرات هسته‌ای سرمایه سیاسی و اجتماعی بزرگی است که محصول افزایش اعتبار داخلی و بین‌المللی است. رفع تحریم‌ها گشایش‌های بزرگی را برای اقتصاد کشور و به ویژه استان خوزستان ایجاد می‌کند و این توافق هسته‌ای نقطه عطفی در تاریخ اقتصادی کشور و استان خواهد بود.

 

مقتدایی با رد شایعه استعفای خود که در فضای مجازی بازتاب داشته است‏‏ و با بیان این‌که حفاظت و رعایت از قانون حفاظت از بیت‌المال است، خاطرنشان‌کرد: با اقتدار و تمام توان در خدمت نظام هستم و نه شایعه‌سازی مغرضان و نه کسالت و نه هیچ چیز دیگر، من را از خدمت به مردم شریف و بزرگ استان باز نخواهد داشت؛ شایعه پراکنی و تخریب مدیران‏، از ترفندهای افراد ناسالم و مغرض و دشمنان نظام است که مطمئنا ره به جایی نخواهند برد.

 

وی گفت: به عنوان کسی که تجربیات متعددی دارم باید بگویم که علی‌رغم بعضی از مسائل پیش‌آمده، با قدرت بیشتری در میدان انتخابات حاضر شده و از رای مردم صیانت و حفاظت کامل خواهیم نمود. روند شروع انتخابات از هم‌اکنون تا روز رای‌گیری باید به گونه‌ای دلگرم‌کننده و طوفنده باشد و مردم را دلسرد نکند تا بتوانیم هم جواب گردن کشان منطقه و هم جواب گردن کشان بین‌المللی را دهیم.

قانون در انتخابات حرف اول را می‌زند و هیچ‌کس حق دخل و تصرف در رای مردم ندارد؛ اگر خطایی از سوی کسی در حوزه‌های مختلف سر بزند یعنی حق مردم پایمال شده است.

 

استاندار خوزستان افزود: ما در استان خوزستان آمادگی کامل داریم تا ان‌شاءلله انتخاباتی پرشور داشته باشیم که پشتوانه‌ای برای نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی از خون شهدا باشد.

منبع: ایسنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: يك نظر
 • ناشناس
  |
  |
  ۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۸
  خیلی جالب است که حتی دکتر سبط الشیخ انصاری از دزفول که حتی از بقیه کاندیداها هم اصالتش مورد تایید هستش(وجود بقعه جابر) و به لحاظ مذهبی هم نه فقط در دزفول که در عالم اسلام هم شناخته شده اند با سابقه مدیریتی مثبت و روشن و به عنوان نیروی ولایتی هم صلاحیتش تایید نشده است یا دکتر صدرا. واقعا جای سوال داره، این کارها جز ریزش و دلسردی هیچ نتیجه ای دیگری ندارد. در اندیمشک که بدتر از این بوده است.
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک