کد خبر: 14132
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۲:۴۵

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت : از ابتدای امسال تاکنون ۶۲ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی این استان به بهره برداری رسیده است.

خوزستان سرافراز/ اخلاق محمدیان بیان کرد: بهره برداری از این واحدها، برای بیش از یک هزارو ۱۹۲ نفر اشتغالزایی به همراه داشته است.
وی گفت: برای راه اندازی این واحدها بالغ بر یک هزار و ۴۳۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اضافه کرد: از این تعداد ۲۵ واحد در بخش صنایع فلزی،۱۲واحد کانی غیرفلزی، ۱۱ واحد در بخش شیمیایی، پنج واحد صنایع غذایی، چهار واحد برق و الکترونیک، چهار واحد سلولزی و یک واحد در بخش خدماتی بودند.

وی افزود: از ابتدای فعالیت شهرک های صنعتی در خوزستان(سال ۷۰) تاکنون، دو هزار و ۲۴۴ قرارداد واگذاری زمین منعقد شده که از این تعداد یک هزار و ۱۹۶ واحد صنعتی به بهره برداری رسیده که ۲۰ هزار نفر در این تعداد واحد صنعتی مشغول کار هستند.

محمدیان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون،۳۱ واحد صنعتی که به دلیل تامین مواد اولیه و نقدینگی تعطیل شده بودند مجدد راه اندازی شدند و تلاش می شود واحدهای راکد بیشتری راه اندازی و به عرصه تولید بازگردانده شوند.

در استان خوزستان ۳۳ شهرک و ۳۸ ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد.

 

 

 

 

 

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک