کد خبر: 24094
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۴:۱۰

همچنین وزیر راه و شهرسازی روز چهارشنبه در نشست شورای حمل و نقل استان و شورای برنامه ریزی استان در اهواز حضور پیدا خواهد کرد.

وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه در سفری دو روزه به خوزستان از پروژه‌های راه و بخش مسکن استان بازدید و تعدادی از این پروژه‌ها را افتتاح می‌کند.

عباس آخوندی فردا، چهارشنبه (۴ مهرماه) در اولین روز حضور خود در خوزستان، پروژه کمربندی غرب اهواز، ۱۲۵ کیلومتر راه اصلی، ۱۲۱ کیلومتر راه روستایی و ۴۰۰۰ واحد مسکن مهر را به صورت همزمان در محل پروژه کمربندی غرب اهواز افتتاح می‌کند.

همچنین وزیر راه و شهرسازی روز چهارشنبه در نشست شورای حمل و نقل استان و شورای برنامه ریزی استان در اهواز حضور پیدا خواهد کرد.

وی روز پنجشنبه با حضور در شهرستان ماهشهر، ایستگاه جدید قطار این شهرستان را افتتاح می‌کند. سپس تعدادی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در بندر امام را بازدید و افتتاح می‌کند و در نهایت برای بازدید از پروژهای بندر خرمشهر به این شهرستان سفر خواهد کرد.

معاونین راه‌آهن، بنادر، شهرسازی و عمران و بهسازی و ساخت و توسعه راه‌های وزارت راه و شهرسازی، آخوندی را در این سفر همراهی می‌کنند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک