کد خبر: 24162
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۱:۰۶

تمامی گندم های برداشت شده در استان به سیلوهای مکانیزه و کارخانجات آرد سازی ارسال شده است.

یوسف برون : نقش اساسی استان خوزستان در تامین و توزیع کالای اساسی کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۴ ، یوسف برون عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۴ گفت: حمل کالاهای اساسی از استان خوزستان به سایر نقاط کشور جهت تأمین بخش عمده ای از نیاز مصرفی در شش ماهه اول سال بیش از ۱میلیون و دویست هزار تن بوده است .

عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه ۴ با بیان این مطلب اظهار داشت : استان خوزستان توان بسیار خوبی در جهت تامین و حمل کالاهای اساسی کشور دارد.

وی با بیان اینکه تعداد  کشتی‌های وارداتی به بندر امام خمینی جهت تخلیه محموله های کالای اساسی  نسبت به مدت مشابه سال قبل  کاهش داشته است افزود دولت تدبیر و امید در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاتب و تحقق  اقتصاد مقاومتی و تکیه به تولید داخلی امسال واردات گندم به کشور را متوقف نمود که الحمدالله اکنون نوید خودکفایی در عرصه تولید گندم داخلی را  به هموطنان خود می دهیم.

عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴  تصریح کرد: درشش ماهه نخست سال ۹۵ تعداد ۳ فروند کشتی حامل شکر در بندر امام خمینی  پهلوگیری و اقدام به تخلیه نموده است.

وی میزان واردات شکر را در همین مدت یکصدو پنجاه و شش هزار و نهصد تن  اعلام کرد و افزود: تمامی شکرها جهت تنظیم بازار در کشور وارد، حمل و توزیع شده است.

برون در خصوص حمل گندم به سایر استان ها اظهار داشت :  در طول شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایشی بیش از ۱۰۰ درصدی به میزان ۴۹۳۱۵۸ تن داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه از استان خوزستان به ۱۳ استان دیگر گندم ارسال می شود افزود استان های تهران، اصفهان و یزد بیشترین میزان حمل و  ارسال محموله گندم  از استان خوزستان  را به خود اختصاص داده اند.

برون خاطرنشان کرد : حمل گندم داخلی توسط سه شرکت حمل ونقل که فعالیت چشمگیری در کشور دارند  صورت گرفته است.

عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۴ تصریح کرد:  میزان حمل گندم داخلی را توسط شرکت حمل ونقل آبادان مقدار ۳۸۹,۱۱۲ تن  و شرکت حمل ونقل خلیج فارس مقدار ۲۶,۷۲۸ تن و شرکت پارسیان ریل شرق نیز  مقدار ۷۷,۳۱۸ تن اعلام کرد.

برون میزان جابجایی گندم های دپو شده در مراکز خرید طی فصل برداشت را بیش از ۶۱۸۱۲۰ تن اعلام کرد و افزود تمامی  گندم های برداشت شده در استان به سیلوهای مکانیزه و کارخانجات آرد سازی ارسال شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک