کد خبر: 24196
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۶:۲۲
فرمانده نیروی انتظامی باغملک خبرداد:

برخی با نشر شایعات در فضای مجازی سوءاستفاده می کنند تا به مقاصد شوم خود برسند ولی اوضاع تحت کنترل است.

به گزارش خوزستان سرافراز، طی روزهای گذشته درگیری بین دو طایفه در روستای پتک شهرستان باغملک آغاز و منجر به قتل یک نفر در اثر تیراندازی شد و با وجود اتمام این درگیری توسط نیروهای امنیتی همچنان اخبار غیرواقعی و شایعاتی در این خصوص در فضای حقیقی و مجازی دست به دست می شود که باعث برهم زدن آرامش مردم شده است.

در همین خصوص سرهنگ دالوند فرمانده نیروی انتظامی باغملک در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: اوضاع منطقه پتک آرام و تحت کنترل است و معاونت اجتماعی ما همچنان در این زمینه کار می کند همچنین مامورین امنیتی مستقر هستند و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

وی ضمن دعوت مردم به آرامش عنوان کرد: برخی با نشر شایعات در فضای مجازی سوءاستفاده می کنند تا به مقاصد شوم خود برسند ولی اوضاع تحت کنترل است.

سرهنگ دالوند با بیان اینکه نیروی انتظامی با اقتدار تمام پای کار است تصریح کرد: فلسفه کار ما دعوت به آرامش و برقرای امنیت و برخورد با افراد قانون شکن است و در حال حاضر مردم به زندگی عادی خود ادامه می دهند.

منبع:باغملک نیوز

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک