کد خبر: 24213
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آبان/ ۱۳۹۵ - ۹:۴۷

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد جزئیات تازه‌ای از حادثه تیراندازی در جلوی دادگستری شهرستان بهمئی را تشریح کرد.

«فتاح محمدی» افزود: چند روز پیش طی درگیری در شهرستان باغملک استان خوزستان هم‌مرز با استان کهگیلویه و بویراحمد که وابستگی به مردم شهرستان بهمئی نیز دارند، اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: یک گروه از طرف دعوا برای پیگیری مسأله‌ای حکم نیابت قضایی به شهرستان بهمئی گرفتند که سه نفر از گروه دیگر دعوا آن‌ها را تا شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی تعقیب و دنبال می‌کنند و جلوی دادگستری این شهرستان پس از این‌که اقدام به تیراندازی کردند، متواری شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای کنترل وضعیت هماهنگی‌های لازم در این خصوص با شهرستان‌های هم‌جوار و استان خوزستان صورت گرفته و اطلاع داده شد.

محمدی با بیان این‌که هنوز علت و انگیزه این حادثه تیراندازی مشخص نیست، تصریح کرد: مسئولان شهرستان در حال بررسی و تحقیقات برای مشخص شدن علت و انگیزه حادثه هستند.
وی ادامه داد: به‌نظر می‌رسد که این حادثه درگیری و تیراندازی با درگیری‌های شهرستان باغملک ارتباط داشته باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این حادثه تیراندازی دو نفر زخمی و یک تن کشته شد.
محمدی ادامه داد: افراد مسلح فرار کردند که در مسیر خودرو آن‌ها تصادف کرد و راننده خودرو در صحنه حادثه کشته شد.
وی اضافه کرد: برای برقراری امنیت و کنترل وضعیت همه تمهیدات و تدابیر لازم در این شهرستان اندیشیده شده است.
شهرستان بهمئی به مرکزیت شهر لیکک با جمعیتی حدود ۵۰ هزار نفر در ۳۰۰ کیلومتری یاسوج، مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع است.
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک