کد خبر: 27082
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ فروردین/ ۱۳۹۶ - ۸:۴۸

صبح امروز همزمان با میلاد امام محمد تقی (ع) جناب آقای مهندس عظیم شمخانی با حکم استاندار خوزستان به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خوزستان معرفی گردید .

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها این جلسه با حضور جناب آقای مهندس هاشمی زاده معاون محترم عمرانی استانداری خوزستان و پرسنل سازمان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه آیاتی از کلام اله مجید قرائت گردید و در ادامه آقای مهندس سلیمانی سرپرست سازمان با تبریک انتصاب آقای مهندس شمخانی به بیان گزارش در دوران تصدی خود به عنوان سرپرست پرداختند و در پایان به نمایندگی از طرف همه همکاران آمادگی مجموعه را در راستای تحقق اهداف سازمان و مدیر عامل اعلام نمودند.

در ادامه آقای مهندس شمخانی مدیر عامل محترم سازمان ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد آقای دکتر شریعتی استاندار محترم و جناب آقای مهندس هاشمی زاده معاونت محترم عمرانی استانداری از زحمات آقای مهندس سلیمانی سرپرست محترم سازمان در دوران تصدی گری ایشان تقدیر نمود و گفت باید بتوانیم با استفاده از خرد جمعی و انجام امور بصورت گروهی و تلفیقی از تجربه و توان جوانان مجموعه بتوانیم گام های موثری در پیشبرد اهداف سازمان برداشته و با حفظ جایگاه پیشکسوتان در استفاده از تجربیات آنها تلاش نماییم.

وی در ادامه افزود : با فعالیت و همت همه همکاران می توانیم به توسعه و بهره وری بیشتر اقتصادی سازمان کمک کرده و در صورت تحقق این مهم توسعه نیروی انسانی سازمان دور از انتظار نخواهد بود.

در پایان آقای مهندس شمخانی مدیر عامل محترم سازمان ضمن تشکر از آقای هاشمی زاده خطاب به همه همکاران بیان داشتند :  درب اتاق به روی همه عزیزان باز بوده و آماده شنیدن نقطه نظرات پیشنهادات و انتقادات همکاران محترم خواهم بود .

در ادامه جلسه آقای مهندس هاشمی زاده ,  معاون محترم عمرانی استانداری خوزستان با تبریک سالروز میلاد امام محمد تقی (ع) افزود: اولین درس هر تودیع و معارفه ای به ما این است باید یاد بگیریم و سعی کنیم نام و یاد خوبی از خود بر جای بگذاریم .

وی در ادامه بیان داشتند با توجه به جلساتی که با استاندار محترم که رئیس شورای سازمان می باشد در خصوص مسائل و مشکلات سازمان همیاری تشکیل گردید طبق بررسی ها و امکان سنجی های صورت گرفته خط مشی سازمان در چهار دسته زیر مشخص گردید:

عمرانی – جذب سرمایه گذار – مشارکت در تهیه و تدارکات نیازهای شهرداری ها و دهیاری های استان -کمک به توسعه فناوری اطلاعات شهرداری های استان

هاشمی زاده در ادامه بر احیای اعتماد حداکثری مجموعه استان به سازمان با یک برنامه ریزی کارشناسی ، علمی ، عمرانی و اقتصادی تاکید داشتند .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک