کد خبر: 31859
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۸:۵۲

امروز کلمه تحریم، بی مقدارترین، بی ارزش ترین و ضعیفترین واژه ای است که هرگز قادر نخواهد بود در اندیشه متعالی پیروان ولایت، و به عزت و شرافت این ملت بزرگ،کوچکترین خدشه ای وارد کند. دیگر برای نابودی ایران، بسیار دیر شده چرا که ریشه های درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم آبیاری شده است.

بسمه تعالی

خوزستان سرافراز/ برای نخستین بار از دولت ایالت متحده بدلیل انتخاب همزمانی سالگرد تسخیر لانه جاسوسی در ایران و اعمال تحریم ها تشکر می کنیم و این همزمانی را به فال نیک می گیریم. این یک انتخاب تاریخی است. تلاش فزاینده آمریکا برای روز ۱۳ آبان بر این اساس است که ظاهرا تحریم های جدیدی را اعلام نماید. در حقیقت، آخرین دور از تحریم ها از ابتدای سال، مد نظر بوده است.

تصور واهی آمریکا این است که می تواند با فراخوان به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازد، همانگونه که قبلا نیز مدعی ایجاد تابستان داغ شد ولیکن به لطف پروردگار و درایت مقام معظم رهبری فشارها تا حد زیادی کنترل شدند.

هم اکنون نیز با تغییر موضع، مدعی اعمال برنامه های تحریمی پائیز است و مقاصد شوم دیگری با نام غیر واقعی و واهی تحریم ها علیه ملت بزرگ ایران را مطرح می کنند. بدیهی ست در این میان، قویترین سلاح برای آنها، امید به غرب و تفکر لیبرالیست در داخل کشور و در نهایت دلار آمریکایی می باشد که البته باید گفت، برای دولت آمریکا با بیش از ۲۰ تریلیون دلار بدهی و کشوری در آستانه آشوب و فروپاشی، چنین سلاح هایی نیز بیش از این، قدرت ایجاد فشار ندارند.

از جمله راهکارهای پیش رو در مقابله با فشارهای استکبار می توان به مواردی همچون حل مشکلات اقتصادی با تکیه بر توانمندی های داخلی و بدون توجه به تحریم ها اشاره نمود. راهبرد جمهوری اسلامی در قبال جنگ اقتصادی دشمن، استمرار روحیه انقلابی و استکبار ستیزی ۱۳ آبان ۵۸ ، توکل به خداوند متعال و عدم اعتماد به وعده های پوشالی دشمن، همدلی و وحدت و برنامه ریزی دقیق اقتصادی با مدیریت جهادی در تمامی سطوح خرد و کلان مملکتی و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب می باشد.

جوانان دهه های پنجاه و شصت که امروز پدران و مادران این سرزمین پهناورند به یاد می آورند زمانی را که سایه شوم جنگ نابرابر بود، دشمن تا بن دندان مسلح بود، خون و باروت بود و تمام دارو ندار خانه ها بود که با جبهه ها تقسیم میشد. آن روزها استکبار ستیزی بود، ایثار بود و شهادت و امروز، ایرانی قدرتمند به اقرار خود فرماندهان آمریکایی و اسرائیلی و مردمی که قویترین سلاحشان ادامه دادن راه امام راحل (قد سره) و شهدا و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب است. این روزها، آمریکا و متحدانش ما را هدف گرفته اند و با اعمال فشار های روانی، سعی در تشدید جنگ فرهنگی و اجتماعی دارند. ما نیز به گفته فرمانده سپاه قدس، سردارسلیمانی عزیز، لحظه ای نیست که به دشمن خود و به نابودی او فکر نکنیم.

امروز کلمه تحریم، بی مقدارترین، بی ارزش ترین و ضعیفترین واژه ای است که هرگز قادر نخواهد بود در اندیشه متعالی پیروان ولایت، و به عزت و شرافت این ملت بزرگ،کوچکترین خدشه ای وارد کند. دیگر برای نابودی ایران، بسیار دیر شده چرا که ریشه های درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم آبیاری شده است.

جان به کف، خنده به لب، شعله به دل، شور به سر

جان فدا در ره جانانه عشقیم هنوز……….

۱۳۹۷/۸/۱۲

شورای عالی بسیج اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک