کد خبر: 32802
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۶:۲۰

 

علی جمشیدی با کسب اکثریت آرا در انتخابات مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران (حاما) شهرستان اهواز به عنوان دبیر این حزب در این شهر انتخاب شد.

خوزستان سرافراز/ علی جمشیدی با کسب اکثریت آرا در انتخابات مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران (حاما) شهرستان اهواز به عنوان دبیر این حزب در این شهر انتخاب شد.

روابط عمومی حزب اراده ملت ایران شعبه اهواز با صدور بیانیه ای با اعلام خبر افزود: این انتخابات با حضور و نظارت علی شفائی قائم مقام حزب ، در مجمع عمومی این تشکل در اهواز برگزار شد.

این بیانیه می افزاید: در این انتخابات جاسم عبیات، محمد طرفی حردانی، جواهر لطیفی، علی جمشیدی، حمیدرضا قائدی، سید عبدالقادر حسنی منش، سید علی محبی پور، حسین مینابیان و نیما کریمیان به عنوان اعضای اصلی شعبه اهواز انتخاب شدند .

در ادامه این بیانیه آمده است: بعد از تایید انتخابات اعضای هئیت اجرایی از سوی قائم مقام حزب اراده ملت ایران ، اولین جلسه رسمی این هئیت تشکیل و علی جمشیدی موفق به کسب اکثریت آرا شد.

حزب اراده ملت ایران در سال ۱۳۶۹ توسط جمعی از دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تاسیس شد و در سال ۱۳۷۹ مجوز تأسیس از وزارت کشور دریافت کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: يك نظر
 • میثم مکوندی
  |
  |
  ۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
  جمشیدی یکی از ......اشخاص در این نظام هست ایشان اینقدر ....... هستند که حتی حرمت نون و نمک را حفظ نمیکنند
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک