کد خبر: 32903
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۵۶

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره جدید شرکت ملی حفاری ایران در پیامی هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به مجموعه کارکنان سختکوش این شرکت تبریک گفت.

خوزستان سرافراز/ در پیام مهندس سید عبدالله موسوی آمده است:

همکاران گرامی:

سپاس خدای بزرگ را که بار دیگر توفیق خدمتگزاری و انجام وظیفه در بزرگترین مجموعه صنعت حفاری کشور را برای اینجانب در کنار کارکنانی شریف و سختکوش شرکت ملی حفاری ایران قرار داد.

این شرکت به عنوان یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، نقش بارزی در فرآیند تولید نفت و گاز و پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور ایفا می نماید.

بی شک دستاوردهای این شرکت در چهار دهه گذشته در عرصه های عملیاتی و فنی بسیار ارزشمند است و اطمینان دارم با تلاش مضاعف کارکنان همچون گذشته در جهت توسعه و تعالی و نیل به اهداف عالیه صنعت نفت کشور گام برداشته و با موفقیت مسیر رشد، شکوفایی و بالندگی را تداوم بخشد.

به همه همکاران عزیزم که با تلاش زایدالوصف در اقصی نقاط میهن اسلامی و در سخت ترین شرایط اقلیمی عملیات حفاری چاه های نفت و گاز را پیش می برند از صمیم قلب درود می فرستم و انتظار دارم در این دوره سخت کار زار اقتصادی در راستای تحقق اهداف کلان وزارت نفت با همدلی و همسویی بیش از پیش به وظایف خطیر خود عمل نمایند.

افتخار خدمت در سه دهه گذشته در صنعت نفت کشور برای اینجانب نعمت بزرگی است و از اینکه این بار توفیق خدمت در شرکت ملی حفاری ایران را یافته ام خداوند سبحان را شاکرم .

جا دارد از تلاش های دلسوزانه مجموعه مدیران عامل محترم این شرکت در گذشته و برادر ارجمند آقای مهندس سپهر سپهری در دوره مسئولیت تقدیر و تشکر نمایم .

در این ایام فرخنده از خداوند بزرگ می خواهم که ما را در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از خون شهدای گرانقدر توفیق عنایت فرماید.

برای یکایک شما همکاران عزیز و خانواده های محترمتان عزت، سربلندی و موفقیت روز افزون مسئلت دارم.

روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک