کد خبر: 32918
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۵۰

نمایندگان استان بازی حاشیه سازی افکار عمومی را به آفساید نبرید، کلاه خودتان را قاضی قرار بدهيد، به خودتان که نمی توانید دروغ بگویید.

خوزستان سرافراز/ امروز بنا به وظیفه اجتماعی و شهروندی خود خواستار رای خود به وکیلان استان خود به خصوص نماینده ی شهرستان محروم شادگان ؛جناب ناصری نژاد هستم.

نمی‌خواهم صرفا مرثیه بخوانم؛ چرا که هنوز امید باقی است.

مردم به ما خبرنگاران می‌گویند حرف شما دردی را دوا نمی کند؛ عمل کنید.
این در حالی است که ما انعکاس دهنده ی دردهایی هستیم که سالیان سال بر پیکره ی این استان سنگینی می کنند و شماها فقط به فکر آن عده ای هستید که یا شما را در ایام انتخابات حمایت مالی کردند یا برای شما رای جمع آوری کردند و ما خبرنگاران اختیاری نداریم.

ناصری نژاد و نمایندگان استان باید بدانند وظیفه انها در مجلس شورای اسلامی ؛وضع قوانین و نظارت بر اجرای آن است.

نمایندگان استان خوزستان

وضعیت گرانی، وضعیت اشتغال، وضعیت آزادی‌های اجتماعی، آلودگی‌های زیست محیطی، وضعیت آب شرب و آب کشاورزی حالا بگویید بحران نداریم.

آقایان نماینده استان خوزستان بطور عام و نماینده ی شادگان بطور خاص فعلا با ابرچالش‌ها درگیر هستیم و همه می‌دانند.

عدالت اجتماعی در استان خوزستان به طور عام و شهرستان شادگان بطور خاص در تمام ابعاد خود معدوم است و شما به امتیازگیری و بده بستان‌های خود مشغولید .طرح‌هایی که مطرح می‌شود اولویت‌ استان نیست . روزهای بسیاری به طرح سوال و استیضاح بی‌نتیجه می گذرد.

مردم به ناچار شما را انتخاب کرده‌اند یقین بدانید که کسان دیگری را که حق‌شان نمایندگی بود ؛ حذف شده اند.
از فقر و گرانی بگویم اما به که بگویم. آن ‌قدر در شما نمایندگان آشکار و پنهان وجود دارد که نمی‌دانیم چه کسی مسئول این همه اجحاف در حق مردمی که دار و ندار خود را تقدیم انقلاب کردند ؛ است.
می‌خواهم از صدا و سیمای استان خوزستان انتقاد کنم، اما آن‌ها هم خود را بسیار فراتر از پاسخگویی به ملت و نمایندگان می‌دانند.

می خواهم برای تظلم‌خواهی به معتمدین و خیرین مردم رجوع کنم و به آن‌ها شکایت کنم، اما متاسفانه دغدغه امروز معتمدین به جای آن‌که فقر و بی عدالتی و رانت خواری باشد درگیر سهم خواهی و تقسیم مناصب است.

به خدا پناه می‌برم و خطابم را مقام وجدان قرار می‌دهم، زیرا اعتقاد دارم که تنها راه برون‌رفت از ابرچالش‌های فعلی تحریک وجدان های بر باد رفته نمایندگان است.

آقایان نماینده استان خوزستان

به داد اقتصاد ، فرهنگ و محیط زیست استان برسید در اکثر مناطق استان و کنار فلرهای نفت مردمانی زندگی می کنند که از حداقل امکانات زندگی برخوردار نیستند . این در حالی است که شرکت نفت و سایر شرکت های دیگر بند عام المنفعه را به شما نمایندگان دو دستی تقدیم می کنند .

چه کسی باید نظارت کند وقتی قانون گذار قانون و لایحه های آن را به نفع ظالم تصویب می کند.
با محیط زیست استان انواع بازی ها را کردید و مدیران کل را با اولتیماتوم های خود تهدید به عزل می کنید و مجوزهای غیر کارشناسانه را با اکراه و فقط جهت ابقاء مدیران ضعیف النفس محیط زیست می گیرید ؛ و الی فولاد شادگان ، شرکت های توسعه ی نیشکر و قس علی ذلک کدام توجیه قانونی از لحاظ محیط زیست دارد.

از پشت پرده های انتصابات شما همه اطلاع کامل داریم لذا در نطق خارج از دستور مجلس که برای همه مبرهن است رل بازی کردن است. نقش دلسوز نگیرید و الی سخنان پر تناقض شما مبنی بر ضعف مدیران استان برای ما مکشوف است .

شماهایی که در طول این مدت با بده بستان ها مدیری را عزل و دیگری منصوب می کنید و همیشه در مهمانسرای استانداری مشغول نوش جان کردن انواع غذاهای استانداری هستید و شب و روز استاندار را در آغوش خود می فشارید می بایست آخرین نفراتی باشید که از ضعف مدیران سخن برانید .

نمایندگان استان بازی حاشیه سازی افکار عمومی را به آفساید نبرید، کلاه خودتان را قاضی قرار بدهيد، به خودتان که نمی توانید دروغ بگویید.

خبرنگار :صالح البوغبیش

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک