کد خبر: 33038
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۹:۰۶

جلسه شورای شهرستان رامهرمز
به ریاست یونس قنواتی و با حضور بخشدار و اعضای شورای بخش رودزرد ؛ مدیر راهداری و ریاست بنیاد مسکن این شهرستان برگزار شد.

جلسه شورای شهرستان رامهرمز به ریاست یونس قنواتی و با حضور بخشدار و اعضای شورای بخش رودزرد ؛ مدیر راهداری و ریاست بنیاد مسکن این شهرستان برگزار شد.

در پایان جلسه ی مشترک شورای شهرستان رامهرمز ؛ یونس قنواتی در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز از مشکلات متعدد و بلاتکلیفی ساکنین بخش رودزرد خبر داد و گفت :مشکلات عدیده ای در این بخش وجود دارد ؛ به هر حال انتظار مردم از مسئولین این است مشکلات انها را دریابند.

یونس قنواتی؛ رئیس شورای شهرستان رامهرمز ؛ اظهارداشت :بخش رودزرد با ۱۷ روستا و جمعیتی بالغ بر ۵ هزار نفر یکی ازبخش های شهرستان رامهرمز بحساب میآید.
اما متاسفانه قسمتهایی از این بخش تحت فرمان و حوزه ی خدماتی فرمانداران و مدیران اجرایی شهرستانهای دیگر است که این امر علاوه بر تضعیف اختیارات حاکمیتی آن بخشدار و فرماندار مربوطه منجر به نارضایتی، سردرگمی وبلاتکلیفی مردمان در موقع ضرورت و ارائه ی خدمت است.

وی افزود: براساس گزارشات بدست آمده و اظهارات همکارانم در شورای بخش رودزرد ؛ مدیریت حوزه ی راهداری و خدمات جاده ای چم قاسمعلی یک و دو خارج از حوزه ی مدیریتی شهرستان رامهرمز بوده و تحت نظر شهرستان باغملک است. مدیریت برق چم قاسمعلی ۲ ، تحت نظر و فرمان بخش میداوود باغملک است.

قنواتی تصریح کرد : مدیریت تاسیسات آب شرب مرکزبخش رودزرد نیز بعهده ی شهرستان هفتکل و مدیریت سد جره که در حوزه ئ بخش رودزرد و از توابع شهرستان رامهرمز بشمار میآید ، تحت نظر وبعهده ی شهرستان امیدیه است.

قنواتی در ادامه ؛ خاطر نشان کرد: وضعیت اسفبار کارخانه ی سیمان خوزستان را هم که کم وبیش اطلاع دارید.علیرغم قرارداشتن درمحدوده ی سرزمینی بخش رودزرد و تغذیه ازطریق معادن این بخش و تامین آب وبرق وگاز آن کارخانه توسط شهرستان رامهرمز؛ متاسفانه انقدر بلاتکلیف مانده که شاهداظهارات اخیرفرماندار محترم شهرستان هفتکل بوده ایم!

قنواتی با ابراز نگرانی از وضعیت جاده های روستاهای این بخش؛ اظهار داشت:برخی روستاهای بخش رودزرد از جاده مناسب برخوردار نبوده و فقدان زیر ساخت مناسب تردد روستائیان را با مشکل مواجه کرده است.

از این رو انتظار داریم فرماندار محترم شهرستان رامهرمز با دعوت از مدیران و مسئولین ارشد استانی و برگزاری جلسات تخصصی و بازدیدهای میدانی ؛ به وضعیت نامطلوب جاده های مواصلاتی و راههای بین روستایی این بخش رسیدگی نمایند.

رئیس شورای شهرستان رامهرمزدر پایان ضمن تقدیر از خدمات گسترده و تلاشهای صادقانه و خداپسندانه ی مدیران حاضر درجلسه ،خواستار پیگیری بیش ازپیش مشکلات عمومی ؛رسیدگی به امور مراجعین و ایجاد بسترهای لازم جهت توسعه هرچه بیشتر بخش رودزرد شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک