کد خبر: 33082
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
مدیر کل شیلات استان خوزستان خبر داد:

با بهره‌برداری از سه بندر صیادی بحرکان هندیجان، ابوخضیر شادگان و بندر صیادی آبادان بیش از ۴۰ درصد مشکلات تخلیه و بارگیری صیادان استان حل می‌شود.

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز ازهندیجان:جلسه شورای هماهنگی پدافند غیرعامل شهرستان هندیجان باحضور فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استان ؛ خون میرزایی مدیرکل شیلات استان خوزستان ؛کورش مودت فرماندار هندیجان و اعضای شورای پدافند غیرعامل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مدیرکل شیلات استان خوزستان؛ اظهارکرد: با بهره‌برداری از سه بندر صیادی بحرکان هندیجان، ابوخضیر شادگان و بندر صیادی آبادان بیش از ۴۰ درصد مشکلات تخلیه و بارگیری صیادان استان حل می‌شود.

نبی الله خون میرزایی با اشاره به اهمیت بنادر صیادی در استان ؛ اظهار نمود: ساخت سه بندر صیادی در خوزستان از جمله پروژه‌های ملی محسوب می‌شوند که سازمان شیلات کشور تامین کننده اعتبارات این پروژه‌ها است و در این راستا باید اقدامات با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

مدیرکل شیلات خوزستان تصریح کرد: در بازدیدی که روزهای اخیر به همراه کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی شیلات کشور، از بنادر صیادی بحرکان هندیجان، ابوخضیر شادگان و بندر صیادی آبادان انجام دادیم، در جریان مشکلات صیادان و آخرین روند ساخت این بنادر قرار گرفتیم.

خون‌میرزایی در ادامه گفت: مهمترین دستاورد این بازدید میدانی، بررسی مشکلات اجرایی احداث این بنادر و ایجاد بستر لازم برای پیگیری مشکلات صیادان و تسریع در روند اجرایی پروژه‌ها است.

خون میرزایی درخصوص مبلغ مورد نیاز برای تکمیل این سه پروژه؛ خاطرنشان کرد: هزینه تکمیل و بهره برداری از این سه بندر صیادی؛ ۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک