کد خبر: 33451
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۲۲

خبر رحلت شهادت گونه سردار سرافراز و جانباز سپاه اسلام و کشور عزیزمان ایران اسلامی سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) شمال شرق کشور همه ما را متاثر ، متالم و داغدار کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
(احزاب ۲۳)

خبر رحلت شهادت گونه سردار سرافراز و جانباز سپاه اسلام و کشور عزیزمان ایران اسلامی
*سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری*
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) شمال شرق کشور همه ما را متاثر ، متالم و داغدار کرد.

همه ما همرزمان و دوستان و بستگان آن مرد شجاع ، خدایی و بزرگ که بیش از چهل سال از عمر پر برکت خود را در راه دفاع از اسلام ، قران و امنیت کشور عزیزمان سپری نمود بر این باور اتفاق نظر داشتیم که جز شهادت برای سردار قدرت الله منصوری با آن کارنامه سراسر جهاد و ایثار و خلوص و تقوی هیچ مرگی قابل تصور نیست ، اما چه باید کرد که تقدیر الهی برای آن فرمانده دلاور این چنین رقم خورد .

سردار منصوری علیرغم اینکه تک پسر خانواده بود و برای خانواده اش بسیار بسیار عزیز و دوست داشتنی بود اما عشق به اسلام و کشور اسلامی مان موجب شد تا هیچگاه در اراده آهنین و مقدس ایشان برای حضور در دفاع مقدس و سپس امنیت شرق کشور خللی وارد نیاورد .

جلگه تفتیده خوزستان تا قلل سر بفلک کشیده کردستان تا شمال شرق کشورمان به رشادتها و ایثاگریهای این مرد شجاع گواهی می دهند .

چهل سال بود لباس رزم را از تن در نیاورد ؛ چهل سال بود زندگی آرام نداشت ؛ و چهل سال بود که از مال و منال و دنیا و همه زرق و برقش گذشت و حتی از خانواده و فرزندان خود دور بود و فقط و فقط به عشق اعتلا و عظمت و اقتدار کشور عزیزمان مجاهدانه جنگید .

دوستان سردار منصوری می دانند در زمانیکه بخش زیادی از امنیت کردستان در ید ایشان بود آنقدر با بعثیون کافر و ضد انقلاب مزدور جنگید که بارها تا مرز شهادت پیش رفت تا جائیکه صدام برای سر ایشان جایزه تعیین کرد .

مردم عزیز خوزستان؛
همشهریان آن عزیز سفر کرده ؛
مردم ولایتمدار شهرستان ایذه؛

شاید سردار منصوری از بین ما رفت، اما همه ی ما هستیم و ایستاده ایم.
جوانان انقلابی درس گرفته از مکتب بزرگانی مانند سردار منصوری ایستاده اند و از انقلاب و کشورمان حفاظت و صیانت می کنند .

قوم بزرگ بختیاری یکی از سرداران و دلاوران بزرگ تاریخ خود را از دست داد که شاید بسادگی و تا سالیان سال نتوان فقدان این مرد بزرگ و خدایی را جبران نمود .

سردار منصوری در کردستان فرمانده تیپ ویژه شهدا و سپس لشکر ویژه شهدا ، فرمانده لشکر ۵ نصر خراسان ، فرمانده سپاه خراسان بزرگ و فرمانده قرارگاه امنیت شمال شرق کشور به نام قرارگاه ثامن الائمه را در کارنامه مسئولیتی خود دارد .

اینجانب رحلت شهادت گونه این سردار دلاور سپاه اسلام و مملکت اسلامی مان را محضر مقام معظم رهبری ، سبزپوشان سپاه ، مردم ولایتمدار خوزستان و مردم غیور شهرستان ایذه و خانواده مکرم و بستگان آن عزیز سفر کرده تسلیت عرض می نمایم.
امیدوارم در جوار آقا امام حسین (ع) و همرزمان شهیدش محشور گردد .

سید شکرخدا موسوی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک