کد خبر: 33590
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۷:۵۹

آقای کتانباف با عزل هدفمند مدیری که خودت یک سال پیش او را منصوب کردی صورت مسئله پاک نمیشود!

خوزستان سرافراز/ سال ۵۷ و بعد از اوجگیری مبارزات ملت ایران در برابر استبداد و ظلم و فساد محمدرضا پهلوی و گسترش تظاهرات مردمی، شاه پس از سالها حکومت استبدادی و نهادینه کردن انواع مفاسد در کشور و کشتار و شکنجه آزادی خواهان و عدالت طلبان، در یک سخنرانی معروف در تلویزیون خطاب به ملت ایران اعلام کرد که پیام انقلاب شما را دریافت کردم، وی در اقدامی که فرار به جلو محسوب میشد فساد موجود در دستگاه حکومت را تایید و بر ضرورت برخورد با عناصر ناکارآمد و ایجاد تغییرات در دستگاه حاکمه تاکید کرد.

پس از آن به صورت پیاپی شاهد تغییر نخست وزیران و برخی رجال حکومتی بودیم و حتی نخست وزیر ۱۳ ساله حکومت پهلوی امیر عباس هویدا را به زندان افکندند تا شاید بتوانند افکار عمومی خشمگین را آرام کنند.

در آن زمان و پس از این اتفاقات مردم در تظاهرات ها و در پاسخ به عوامفریبی شاه، شعار ” ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه” را سر میدادند!

حال حکایت این روزهای منصور کتانباف و رفتار چند روز اخیر وی تداعی کننده برخی حوادث سال ۵۷ است!

وی که این روزها با انتقادات بسیار گسترده ای در خصوص عملکردش مواجه است، در اقدامی عجیب مدیران زیر مجموعه خود را زیر سوال برده و آنها را ناتوان و… و حاصل تحمیل دیگران نامیده و بر ضرورت تغییر آنها تاکید کرده بدون اینکه پاسخگوی این سوال اساسی باشد که پس در این یک سال و ۳ ماه گذشته چه میکرده و چرا حالا یادش به این مسائل افتاده است، آیا فراموش کرده که این مدیران، یا اغلبشان منصوب خود وی بودند یا مورد حمایتش؟

آقای کتانباف با عزل هدفمند مدیری که خودت یک سال پیش او را منصوب کردی صورت مسئله پاک نمیشود!

این روزها مردم و نخبگان، این شهردار را نمیخواهند اما شهردار منطقه عوض میشه !!!

مجتبی ناصری

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک