کد خبر: 34074
تعداد نظرات: 29 نظر
تاریخ انتشار: 26/ ژانویه/ 2019 - 3:25

گروه صنعتی گلرنگ، یک مجموعه اقتصادی است که در زمینه‌های گوناگونِ سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی علاوه بر تولید کالا در طی سالیان فعالیت خود، در سال‌های اخیر، در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به واردات خودرو و صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.

خوزستان سرافراز/ حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرین برتر کشور، متولد هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۱۱ هجری شمسی در شهر تویسرکان (استان همدان) هستند و نخستین فعالیت اقتصادی خود را در حین تحصیل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شدند، آغاز نمودند. سپس در سن حدود ۲۰ سالگی ازدواج کرده و با پذیرفتن مسئولیت تشکیل خانواده، برای جستجوی شرایط مطلوب تر و شناخت بیشتر از وضعیت شهرهای مختلف همجوار، به دیگر شهرستان های استان همدان سفر می کنند و در شرایط کاری مختلف تجربه های موثری بدست می آورند. در این راستا ایشان راهی تهران می شوند.

در ابتدای سکونت در تهران، مشکلات از هر سو ایشان را احاطه می کند، اما استاد با عزم جزم، مشکلات و موانع اصلی را ظرف سه سال برطرف می سازند. حاج محمد کریم فضلی به فکر می افتند که تمامی سعی و تلاششان را صرف کنند تا یک کار تولیدی و صنعتی بزرگ را پایه ریزی نمایند. پدر ایشان در دوره ای به کار صابون سازی اشتغال داشته و استاد نیز از همین بابت در نوجوانی تا حدودی با تولید مواد شوینده آشنا می شوند، بنابراین برای آغاز فعالیت تولیدی، به همین زمینه یعنی صنعت شوینده گرایش پیدا می کنند.

ایشان پس از جستجوهای بسیار با افراد و شرکت هایی مرتبط می شوند که در این حوزه فعالیت دارند. سپس خود کارگاه کوچکی دایر می کنند و در مرحله اول به ساخت مایع ظرفشویی می پردازند که این امر به شکل گسترده تر و منسجم تر در اوائل دهه ۴۰ صورت می پذیرد. مدتی بعد محصول سفید کننده را هم اضافه می کنند و همین طور به ترتیب: پودر لباسشویی به نام ” گلرنگ سوپر” ، جرم گیر، شیشه شوی و همچنین نرم کننده البسه را نیز در سنوات بعد تولید می نمایند و مرتباً کار را توسعه می دهند. این روند ادامه دارد تا اوائل دهه ۵۰ که شرکت پاکشو را تأسیس می نمایند و همچنان با تلاش بسیار به توسعه فعالیت های تولیدی ادامه می دهند.

بعد از انقلاب در دوران دفاع مقدس و در سخت ترین شرایط، آقای فضلی علاوه بر تولید، کار صادرات را نیز پی گرفتند. در آن زمان به دلیل شرایط ویژه دفاع مقدس، تعدیل نیرو برای اکثر شرکت ها امری اجتناب ناپذیر بود. ایشان جهت تأمین منابع انرژی شرکت، تداوم تولید و اشتغال پایدار کارکنان و خصوصاً جلوگیری از تعدیل نیرو، دست به کار صادرات زدند و توانستند ارز مورد نیاز را جهت تولید تأمین کنند و به این ترتیب هم از تعدیل نیروها جلوگیری کردند و هم به فعالیت های کارآفرینانه و اشتغال زایی مولد خود ادامه دادند.

در نهایت این کوشایی به گسترش و توسعه شرکت پاکشو و سپس به تأسیس ” گروه صنعتی گلرنگ ” منجر می شود که که حاج محمد کریم فضلی ریاست هیأت مدیره این گروه صنعتی را به عهده دارند.

در این دوره انواع شامپوها، مایع دستشویی، خمیر دندان، دستمال کاغذی و به عبارتی تقریباً بیشتر محصولات بهداشتی و شوینده با برندهای مختلفی چون گلرنگ، اوه، سافتلن و … در سطح گسترده و با کیفیت مطلوب به بازار کشور عرضه می شود تا امروز که ” گروه صنعتی گلرنگ ” یکی از مهمترین گروه (هلدینگ) های تولیدی کشور است.

این گروه که شرکت های مختلفی چون: پاکشو، گلرنگ پخش، گلپخش اول، پدیده شیمی نیلی و … را شامل می شود به عنوان یکی از پویاترین گروه های اقتصادی برآمده از بخش خصوصی و بالیده از همت مردمی می باشد.

استاد حاج محمد کریم فضلی و مجموعه ای که ایشان بنا نهادند، به دلیل یک عمر فعالیت کارآفرینانه جوایز و تقدیرنامه های بسیاری کسب کرده اند. از جمله در سال ۱۳۸۴ لوح برترین کارآفرین و کارفرمای نمونه کشور و در سال ۱۳۸۶ تندیس طلایی چهارمین جشنواره بین المللی اقتصاد سبز را دریافت نمودند؛ همچنین برای دومین بار طی سال های ۸۳ و ۸۶ موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان گردیدند.

انتخاب به عنوان کارآفرین نمونه از طرف وزارت صنایع، دریافت نشان طلایی تحقیق و توسعه از سوی وزیر صنایع و معادن، دریافت لوح تقدیر صادر کننده نمونه کشور و در عرصه مسئولیت های اجتماعی انعقاد تفاهم نامه حمایت گلرنگ از یونیسف به نفع کودکان ایرانی نیز از دیگر افتخارات ایشان به شمار می رود همچنین در سومین جشنواره قهرمانان صنعت که در تاریخ هفتم آذر ماه ۱۳۸۶ برگزار گردید از مقام استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ تجلیل ویژه ای به عمل آمد.

گروه صنعتی گلرنگ، یک مجموعه اقتصادی است که در زمینه‌های گوناگونِ سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی علاوه بر تولید کالا در طی سالیان فعالیت خود، در سال‌های اخیر، در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به واردات خودرو و صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.

از برندهای ان میتوان به اوه ، اکتیو ، سافتلن ، پاکشو ، اویلا ، فامیلا ، بایودنت ، مریدنت ، گلدنت ، اسپیف ، پامتی ، مرسی ، بارلی ، شرکت صنعتی اریان کیمیا تک (اکت) محصولات ارایشی مای ، محصولات ارایشی شون ، فروشگاه های افق کوروش ، مجتمع پردیس سینمایی کوروش ، گلرنگ موتور فامیلی ، گلرنگ رسانه ، گلرنگ الکتریک و…. اشاره کرد.

گروه صنعتی گلرنگ با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل گرفته؛ دارای ۴۰ برند فعال می‌باشد و نزدیک به ۱۰۰ شرکت متنوع را در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌الملل، در حوزه‌های مختلف کسب و کار شامل می‌شود؛ حوزه‌هایی چون: صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی، توزیع و فروش، صنایع آرایشی و زیبایی، صنعت خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، معدن، انرژی، ساختمان، خدمات بازرگانی بین‌المللی، چاپ و بسته‌بندی، خدمات بیمه، حمل و نقل سراسری، تولید مواد شیمیایی پلاستیک و پلیمر، خدمات آموزشی، فناوری اطلاعات، تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و غیره.

در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در این گروه صنعتی مشغول به‌کار هستند و چشم‌انداز آن، پیوستن به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر بین‌المللی تا سال ۱۴۰۴ است؛ به گونه‌ای که ۴۰ درصد از فروش این گروه صنعتی، بین‌المللی و برون مرزی باشد.

دکتر مهدی فضلی مدیرعامل فعلی شرکت، از سال ۱۳۶۸ به شرکت پاکشو می‌پیوندد و کار تولید را توسعه می‌دهد. درآن زمان تولیدات پاکشو شامل مایع ظرفشویی، سفیدکننده، جرم‌گیر، شیشه‌شوی و همچنین نرم‌کننده البسه با برند گلرنگ بود.

در سال ۱۳۷۳ مهندسین و متخصصین زیر نظر دکتر فضلی، کار تحقیق روی محصولات جدید را آغاز کردند و در سال ۱۳۷۴ اولین محصولات جدید شامل انواع شامپو و مایع دستشویی به سبد محصولات گلرنگ افزوده شد. در همین سال تبلیغات تلویزیونی نیز آغاز شد که تأثیر بسیار خوبی بر آشنایی بیشتر با محصولات جدید این شرکت به همراه آورد.

در سال ۱۳۷۸ با هدف بازاریابی، فروش و توزیع بخشی از محصولات شرکت پاکشو، شرکت گلپخش اول تأسیس گردید و در سال ۱۳۷۹ با توزیع محصولات شوینده با نام تجاری AVE رسماً شروع به فعالیت نمود.

در همان سال شرکت گلرنگ پخش نیز به ثبت رسید تا بخش دیگری از محصولات شرکت پاکشو را که عمدتاً با برند گلرنگ تولید می‌شد، توزیع و پخش نماید. این دو شرکت در حال حاضر از قدرتمندترین شرکت‌های پخش کالا در ایران هستند که علاوه بر محصولات شرکت پاکشو، محصولات شرکت‌های بسیار دیگری را نیز در سراسر ایران توزیع می‌نمایند. شرکت پدیده شیمی نیلی در سال ۱۳۷۹ با تولید مواد اولیه به جمع تولیدکنندگان مواد اولیه صنایع شوینده پیوست.

در سال ۱۳۸۴ پدیده شیمی پایدار تأسیس شد و در سال ۱۳۸۵ شرکت پاکشو مایع لباسشویی سفیدشوی را برای نخستین بار در ایران عرضه کرد. درست یک سال بعد یعنی سال ۱۳۸۶ مجتمع تولیدی ـ شیمیایی پاکشو شامل ۵ کارخانه تولیدی با هدف تولید نهایی محصولات شوینده از جمله پودر شوینده و مواد اولیه مورد نیاز در شرکت پاکشو به بهره‌برداری رسید و در سال ۱۳۸۷ نیز شرکت پخش پدیده پایدار، تأسیس شد و این شرکت توزیع محصولات شوینده شرکت پدیده شیمی پایدار را با نام تجاری «اکتیو» آغاز کرد. همچنین در همین سال شرکت پاکشو توانست پودر لباسشویی ماشینی و دستی گلرنگ و سافتلن را به بازار مصرف ارائه کند و در سال ۱۳۸۸ خط تولید مرغوب‌ترین SLES موجود در ایران در آن راه‌اندازی شد.

گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۸۶ اولین کارخانه غذایی خود را با نام دالین مهر بنیان نهاد که این کارخانه تولیدکننده انواع کیک با نام‌های تجاری رنکس و بینگو است. این گروه در سال ۱۳۸۷ دانشگاه جامع علمی کاربردی گلرنگ را با هدف ارتقای سطح مهارت شاغلان بخش‌های مختلف صنعت بنیان نهاد.

در سال ۱۳۸۸ گروه صنعتی گلرنگ تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گرفت و از آن زمان تا کنون شعبه‌های مختلف این فروشگاه‌های زنجیره‌ای در چند نقطه از کشور افتتاح شده است.

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان نیز در سال ۱۳۸۷ به ثبت رسید و در سال ۱۳۸۸ تولید محصول دستمال کاغذی را آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر علاوه بر انواع دستمال کاغذی تولیدکننده دو نوع پوشک کامل بچه با نام‌های تجاری مرسی و پامتی و گستره‌ای از محصولات سلولزی دیگر است که تولید و توزیع آن‌ها از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است.

شرکت آرین سلولز صنعت نیز هم‌زمان با شرکت ماریناسان شروع به فعالیت کرده است و هدف از تأسیس آن تأمین مواد اولیه کارخانه ماریناسان بوده است.

کارخانه شرکت گلبرگ بهاران در سال ۱۳۹۰ با هدف تولید انواع محصولات غذایی از قبیل روغن، کنسرو، رب گوجه فرنگی و تن ماهی افتتاح شد و همزمان با آن شرکت آرین پخش پیشرو برای توزیع محصولات این کارخانه و محصولات کارخانه دالین مهر ـ که تولیدکننده کیک است ـ راه‌اندازی گردید.

در سال ۱۳۹۰ شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ تأسیس شد که جدیدترین خط تولید DVD را داراست و DVD فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها و … ارائه شده از سوی مؤسسه فرهنگی گلرنگ را تولید می‌کند. این شرکت با راه‌اندازی خطوط پیشرفته تکثیر و چاپ، یکی از به روزترین شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات تکثیر Blu-Ray, DVD5 و DVD9 در ناحیه غرب آسیاست و تنها تولیدکننده دیسک بلو-ری در خاورمیانه و غرب آسیا به شمار می‌رود.

همچنین در همین سال، گروه صنعتی گلرنگ با تأسیس شرکت هلدینگ دارویی به حوزه صنعت دارو وارد شد. هلدینگ دارویی گروه صنعتی گلرنگ در حال حاضر چندین شرکت تخصصی را شامل می‌شود. مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه نیز طی سال‌های اخیر آثاری را در عرصه شبکه نمایش خانگی تهیه و توزیع کرده است که فیلم‌های ورود آقایان ممنوع، سعادت آباد، ضد گلوله و… مجموعه‌های ساخت ایران، ویلای من و شوخی کردم از این دست هستند.

شرکت صنعت غذایی کورش که تولیدکننده انواع روغن‌های خوراکی است، در سال ۱۳۹۲ به جمع شرکت‌های غذایی گروه پیوست. در سال ۱۳۹۲ شرکت توسعه صنعتی سولفورکوب پارس به منظور تولید بلور گوگرد از گاز ترش تاسیس شد. در بهمن ماه همین سال شرکت موهیکو (افق نفت و گاز خاورمیانه) در زمینه نفت و گاز، صادرات و واردات و تجهیزات به ثبت رسید. شرکت ماسترفوده نیز در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید آدامس با برندها، بسته‌بندی‌ها و طعم‌های مختلف برای بازار داخل و خارج کشور تاسیس شد و محصولات این شرکت از پنجم شهریور ماه ۱۳۹۳ روانه بازار شد. در حال حاضر مهم‌ترین برند این شرکت، بایودنت نام دارد.

در سال ۱۳۹۳ مجتمع فرهنگی تجاری کورش از سوی گروه صنعتی گلرنگ افتتاح شد. این مجتمع علاوه بر واحدهای تجاری، دارای بزرگ‌ترین پردیس سینمایی ایران است. شرکت افق توسعه معادن خاورمیانه به منظور سرمایه گذاری و فعالیت در بخش معادن و صنایع معدنی کشور در خردادماه سال ۱۳۹۳ تاسیس و آغاز به کار نمود.

در سال ۱۳۹۴ شرکت موپیکو (توسعه فراورده‌های نفتی افق خاورمیانه) با هدف فعالیت در بخش پالایشگاهی تاسیس شد. شرکت مهندسین مشاور افق معدن خاورمیانه نیز در همین سال آغاز به کار کرد. شرکت گلرنگ موتور فامیلی به عنوان نماینده اختصاصی هوندا در ایران در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید.

حوزه‌ی فعالیت این شرکت ارائه، فروش و خدمات پس از فروش خودروهای هوندا در ایران است.

صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین گلرنگ اسفند ماه ١٣٩۴ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان صندوق سرمایه گذاری فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال ۱۳۹۵ شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ (لیزینگ گلرنگ) با هدف ورود به تأمین تجهیزات صنایع بزرگ تاسیس شد.

گروه صنعتی گلرنگ زنجیره‌ای از ۷۰۰ فروشگاه خرده فروشی به نام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش (OK) دارد که امیدوارند تا سال ۲۰۱۸ به تعداد ۱۰۰۰ فروشگاه برسد.

گروه صنعتی گلرنگ همچنین در ساخت‌وساز نیز فعالیت می‌کند و یک مجتمع تجاری به نام کورش‌مال ساخته‌اند که شامل ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی، یک مجموعه سینمایی با ۱۴ سالن، ۳۰۰۰ صندلی، مرکز تفریحی خانوادگی، فود کورت، و مجموعه کودکان می‌شود. کورش مال ۱.۳ میلیون متر مربع است و ماهیانه به طور متوسط در حدود یک میلیون بازدیدکننده دارد.

انرژی و معدن یک بخش مهم دیگر برای گروه صنعتی گلرنگ و ایران است. در سال ۲۰۰۸ یک شرکت هلدینگ به نام گروه سرمایه‌گذاری مهد خاورمیانه تاسیس کرده اند که در حال حاضر ۲۵ شرکت را در بخش‌های مختلف نفت، گاز و معدن مدیریت می‌کند و پروژه‌های متنوع کوچک و بزرگ را به سرانجام می‌رساند. گروه صنعتی گلرنگ همچنین معادن مختلفی از جمله مس، روی و معادن سرب دارند.

نیروی شاغل در گلرنگ اوایل دهه ۱۳۷۰ این گروه کمتر از ۵۰ نفر نیرو داشته است. اوایل دهه ۸۰ تعداد اعضای گروه به۵۰۰ نفر می‌رسد. سال ۸۸ حدود ۳۵۰۰ نفر در صنایع مختلف گروه صنعتی گلرنگ اشتغال داشته‌اند و هم اکنون حدود ۱۷۰۰۰ نفر نیروی جوان و مولد کشور در این گروه نقش آفرینی می‌کنند.

 مدیران ارشد و چارت سازمانی گروه صنعتی گلرنگ

انتشار یافته: 29 نظر
 • زهرامحمدی کریم آبای
  |
  |
  5:29 - 2019/09/18
  ماشاءالله...لاحول ولاقوه الابالله العلی العظیم جناب آقای فضلی بزرگ سلام وخداقوت. فتبارک الله احسن الخالقین
 • اکبر صفری
  |
  |
  12:33 - 2019/09/24
  با سلام و احترام ضمن ابرازخوشحالی از شناخت نسبی بوجودآمده با هلدینگ گلرنگ و عرض خدا قوت آرزوی موفقیت و بهروزی شما را دارم
 • مرتضی عنبرستانی
  |
  |
  1:57 - 2019/09/24
  پنیر پیتزا دگا خریداری کردم از فروشگاه شعبه سراج . پنیر ترش مزه بود . برای عودت رفتم با برخورد بد مسئول فروشگاه آقای خلیلی مواجعه شدم . واقعا متاسفم برای آدمهای بی صلاحیت برای هر مسئولیتی
 • علی
  |
  |
  11:51 - 2019/10/6
  مایلم با صاحب ویا مدیر این فروشگاه صحبت در مورد طرحی مذاکره کنم
 • اصغر کاظمی
  |
  |
  6:06 - 2019/11/4
  سلام لطفا به فروشگاهها اعلام کنید که با گذاشتن آهنگ با صدای بلند جذب مشتری نمیکنیدفقط اعصاب مردم رو به هم میزیزید
 • کارگرشما
  |
  |
  10:00 - 2019/11/27
  باسلام و خداقوت خمت شما حاج محمد کریم فضلی .بنده به تازگی در کارخانه شما در شهرک صنعتی عباس ابادمشغول بکار شدم از شما بسیار ممنونم ولی چند انتقاد داشتم امیدوارهستم بنده را اخراج نکنید اول اینکه ساعتکاری ما بسیار بالا هست از طرفی اضافه کاری هم نکنم خرج خانواده ام بزور در میاد من ساعت ۶صبحح میایم سرکار ساعت ۹شب میرسم خانه به خدا از پادرد و کمر درد و شدت خستگی خانه فقط میخوابم از طرفی انقدر حجم کار بسیار سنگین وطاقت فرسا هست و حجم کار به شدت سنگین هست در بین ما خانوم ها هم هستند ما همه بچه داریم نمیتوانیم انتقاد کنیم بخدا ما بخاطر نداری داریم خومون را ناقص میکنیم شما جای ما چطور به همسر و فرزندانمان برسیم وقتی جنازه ما خانه میرسه میخواستم خواهش کنم در خط تولید بازنگری کنیدهمون کارای را دارد بخدا ما همه انسان هستیم بخدا همه جان میکنند بخاطر حفظ شغل همه خودشون ر راضی نمایش میدهند بابت شغل ممنون هستم خدا بشما برکت بدهد شما را بخدا رسیدگی کنیدبخدا میشه در بازنگری در خط تولید بدون تعدیل نیرو میشود تولید را بالا بردماهم هم کار کنیم بدون فشار .حاظرم اگه من را اخراج نکنید با شما همکاری کنم شما که میتوانید به ما کمک کنیدمتشکریم از شما
 • علی رجبعلی
  |
  |
  1:18 - 2019/12/1
  به نام تنها خالق هستی ضمن آرزوی توفیقات روز افزون به هلدینگ گلرنگ درود و سلام من به بزرگ مرد صنعت ایران جناب آقای حاج محمد کریم فضلی و آقازاده ایشان جناب آقای دکتر فضلی بزرگ اندیشه جهان. زنده و پاینده باشند انشاالله
 • ناشناس
  |
  |
  4:37 - 2020/05/6
  شنیدن خبر فوت حاج کریم فضلی استاد بزرگوار » بسیار متاثر شدم بنده این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده ارجمند تسلیت عرض می کنم، از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی صبر مسالت دارم مارو هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدونید
 • سامان
  |
  |
  8:09 - 2020/05/8
  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما تقاضا دارم در صورت امکان یکی از مسولان یا مدیران گلرنگ یا کوروش با من تماس بگیرن خیلی ممنونم. اگر امکانش باشه خیلی ممنون میشم لطفا ۰۹۳۵۴۴۲۰۵۸۶ سپاس گذارم
 • خانم حسینی
  |
  |
  2:23 - 2020/05/12
  سلام خداوند رحمت کند جناب آقای فضلی پدر را کاش اشاره ای هم به فعالیتهای معنوی و امورات خیر از جانب این عزیزان هم میشد صد درصد چنین اشخاص بزرگواری باقیات وصالحاتی هم دارن مثل احداث مدارس و مساجد و درمانگاه و خیریه و....
 • محمد
  |
  |
  6:06 - 2020/05/13
  سلام شعبه میدان پیروزی سمنان دوتا از پرسنل خیلی بی شعور تشریف دارن
 • ميثم الهايي
  |
  |
  8:33 - 2020/05/20
  ماشالله بک انسان موفق با اين سقف ارزو باعث افتخار همه ايرانه .
 • خانی
  |
  |
  4:55 - 2020/05/26
  فروشگاه افق کوروش تو این محدوده اصلا شعبه نداره، لطفا یه فکری به حال این محدوده بکنید ::: محدوده خ آزادی ، بلوار شهید جواد اکبری،بلوار تیموری،بلوار صالحی ،محدوده دانشگاه شریف....
 • مائده
  |
  |
  10:27 - 2020/06/5
  یه پشتیبانی ندارین من خرید کردم پولشم اینترنتی پرداخت کردم حالا برام پیام اومده مرجوع شده به چه دلیل نمیدونم پولمم نمیدونم چطوری باید پس بگیرم
 • صابری محسن
  |
  |
  10:43 - 2020/06/13
  با سلام. بخاطر مشکل دستگاه کمپرسور یکی از شعب قزوین دچار مشکل شدیم. میخواستم پیگیری کنم.لطف کنید راهنمایی بفرمایید.
 • نفری
  |
  |
  10:45 - 2020/06/15
  عرض سلام و ادب خدا را شاکرم که انسانهایی را با این همه همت و افق دید بلند است آفریده و عامل اشتغال ۱۷۰۰۰ نفر و تامین مایحتاج میلیونها نفر گردیده روحش شاد و یادش گرامی بنده لیسانس حسابداری فوق لیسانس مدیریت بازرگانی و دانشجوی دکتری مدیریت رفتار سازمانی با بیش از بیست سال تجربه کاری هستم با افتخار اعلام میکنم در حوزه های مدیریتی ارشد اگر نیاز و تمایل به همکاری باشد ، به صورت مشاوره امور مدیریتی و تحول سازمانی حاضر به همکاری هستم . موفق باشید
 • بابک نورمحمدی
  |
  |
  1:17 - 2020/06/17
  سلام.با دیدن این همه پیشرفت وابتکار وابداع وپیشی گرفتن ازفروشگاههای مطرح کشوراحساس غرور میکنیم..ولی جناب دکتر با این ساعت کاری وحجم بالای کارکه متاسفانه اکثر کارمنداتون از۶صبح تا ده شب شاغل هستن تابتوانند کفاف خرج خانه را بدهند.اکثرا مستاحر هستن...اینها مگه چه گناهی کردن که اکثرا نمیتوانند یکساعت با فرزند یا خانواده شون حرف بزنن..مهرومحبت کنن.مسافرت برن.....انشالله تجدید نظری درحقوق ومزایای این عزیزان دلشته باشید.تا این زحمت کشها هم کنارخانواده بیشتروقت بگذرونن..ازطرف یکی مشتریان همیشگی.
 • حجت محمدی
  |
  |
  11:32 - 2020/06/21
  سلام مامیتوانیم گوشت گرم شماراتامین کنیم09168446973
 • عبدالکریم
  |
  |
  1:00 - 2020/06/27
  سلام من پنیر و برنج از فروشگاه افق کوروش خرید کردم فاسد بود پس دادم ولی هنوز نه پولم را دادند نه برنج به هر کجا هم شکایت میکنم فایده نداره
 • امین
  |
  |
  8:27 - 2020/06/27
  من از گروه تولیدی ۲۱۲مایلم با مدیریت شما صحبت داشته باشم
 • مینا رضایی
  |
  |
  2:41 - 2020/07/7
  سلام خدمت مسیولین فروشگاه کوروش من برا استخدام فروشگاه در عباس آباد مازندران اقدام کردم ولی وقتی بامن تماس گرفتن گفتن ساعت 9صبخ بیا بابلسر برا مصاحبه ولی من بخاطر اینکه صبح زود ساعت 4و5صبح حرکت کنم سه ساعت به بابلسر راه هست از شهر من مصاحبه برم خونوادم اجازه ندادن وکلی هزینه کرایه بدم برای من مقدور نبود.یه دختر تنها اینموقعه صبح مسیر به این طولانی برا مصاحبه برم همچنین باید برم چالوس ماشین بگیرم که گیر نمیاد اونموقعخ صبح من واقعا به اینکار نیاز داشتم ولی توانایی نداشتم چه از نظر مالی و چه از نظر طولانی بودن مسیر از شما مسیول محترم خواهش میکنم در این ایام کرونا مکان نزدیکترین برا مصاحبه هر فروشگاه تو هر استان قرار بدی تا ما بتونیم بریم برا مصاحبه و من امروز فرصت شغلیم از دست دادم خواهش میکنم پیگیری کنید یا مسول همون فروشگاه از ما مصاحبه کنه
 • علی
  |
  |
  2:13 - 2020/07/10
  فقط من کلاهبرداری از افق کورش دیده ام تن ماهی اویلا و تن ماهی مکنزی و لوبیا چشم بلبلی خریدم که هر سه تا روی کالا یه قیمت خورده دوی قفسه افق کورش تخفیف خورده ولی در سیستم مبلغی نزدیک و شاید همردیف قیمت کالا خورده یعنی قیمت هایی که میگن تخفیف داره فقط دروغ و کلاه برداری اگر کسی خواست سندش رو هم میدم ازشون فیلم گرفتمه فاکتورش رو هم دارم پس عزیزان مواظب کلاه برداری باشید
 • حسین
  |
  |
  8:41 - 2020/07/15
  سلام خسته نباشید.من یک واحد تولیدی دارم که تمامی مجوزهارودارم وهر کاری کردم که بتونم ورود پیداکنم به این مجموعه درکنار شما کسی کمکم نکردممنون میشم اگه حتا توفروشگاه های لرستان بتونم محصولموعرضه کنم۰۹۱۶۹۷۰۱۰۱۹اگه تماس بگیریدممنون میشم
 • عباس محسنی سربندی
  |
  |
  12:21 - 2020/07/26
  به نظر من قرعه کشی دروغه.بنده بارها به چشم خود دیدم که افرادی که بالای 100000 تومن خرید می کنند شماره ای از آنهادریافت نمیشود فقط رندمی تا اینکه امروز من 127000 تومن خرید کردم بعد از رسیدن به خانه فاکتور رادیدم متاسفانه شماره همراه دیگری روی فاکتور بنده ثبت شده بود. این چه معنی می دهد.
 • فرشید
  |
  |
  11:17 - 2020/07/28
  سلام لطفابعدازسفارش انلاین اجناس که اشتباه میاورن مرجوع شود من رفتم مرجوع کنم گفتن نمیشه.پول که آنلاین به حساب می ریزم خیلی طول میکشه برگردونم دوهفته شده
 • مریم
  |
  |
  10:30 - 2020/08/1
  سلام خدا قوت می خواستم خواهش کنم در منطقه پلور هم شعبه ای از فروشگاه کوروش افتتاح شود.
 • مجید
  |
  |
  1:08 - 2020/08/2
  با سلام من هم دراین مورد بادوستمون موافقم. مدیران فروشگاه کوروش باید نظارت کنند.خودم امروز از فروشگاه خیابان فاضلی زاهدان خرید کردم روی جلد بستنی میهن نوشته 1000تومن به من دادن 2000تومن چند مورد دیگه هم بود نمیشه همه رو نوشت .مدیران محترم لطفا رسیدگی کنید.
 • محمد جواد بلوردی
  |
  |
  10:17 - 2020/08/12
  باسلام واحترام امروز یه پیامک تخفیف کورش آمد فقط تا 12 امشب برای استفاده از تخفیف 30هزارتومانی افق کوروش فرصت دارید. کدتخفیف: qdtEZG حداقل خرید:70هزارتومان okala.ir/okd ولی من به فروشگاه مراجعه کردم مبلغ 900000ریال خرید کردم ومبلغ 874000ریال کارت کشیدم و متوجه شدم کاملاً دروغ بود این پول برای شما حرام می‌باشد من تا بتوانم این دروغ را نشر میدهم ضمنا قند فردوس 5کیلو مغازه سوپر مارکت مبلغ 48000تومان ولی در کورش 51000تومان هست
 • مهدی
  |
  |
  4:34 - 2020/08/13
  فروشگاه افق کوروش مدیریت کثیفی داره ده روزکارکردم حقموندادن حروم خورن
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  تازه ترین اخبار